Meer dan 6,3 miljoen beoordelingen en recensies Organiseer de boeken die je wilt lezen of gelezen hebt Het laatste boekennieuws Word gratis lid
×
Lezersrecensie

Aardig maar veel te vol gestopt met thema's.

Maeve 19 februari 2025
Veel goeds over dit boek te zeggen. De mensen zijn herkenbaar, ze maken van alles mee en dat is interessant. De schrijfstijl is prettig, gewoon, het lees lekker weg.
En toch vind ik het geen fijn boek. Er is naar mijn smaak veel te veel in gestopt. Werkelijk alles komt langs, ik vond het op een soap lijken waarbij er ook steeds dramatische ontwikkelingen zijn.
Misbruik, zelfdoding, abortus (met demonstranten), verlies van een kind, zwangerschap, dementie, drugs, een overheersende manager, verkrachting, het gaat maar door.
Ik stoor me ook aan sommige kleine dingen. Bij een zwangerschap van twaalf weken weet je het geslacht van de baby nog niet.
Deze schrijfster heeft meer boeken op haar naam staan, zag ik. Dit was het eerste dat ik van haar las. Ik zou haar op zich nog wel vaker willen lezen, want ze heeft fantasie en kan prettig schrijven. Maar dan liever wat minder drama in één boek, en het grootste thema meer uitgewerkt.

Reageer op deze recensie

Meer recensies van Maeve