Meer dan 6,8 miljoen beoordelingen en recensies Organiseer de boeken die je wilt lezen of gelezen hebt Het laatste boekennieuws Word gratis lid
×
Lezersrecensie

Schaduw

Marjolein Schut 19 maart 2020
Ik weet dat de serie van de Zeven Zussen niet (echt) in het thrillergenre thuishoort wat ik normaal altijd lees, maar wat een verhalen! razend intrigerend en zelfs nog heel leerzaam ook!
Deel 1 werd fantastisch voorgelezen door Esther Floor , 5/5 , en deel 2 Storm door Kristel van Eijk, 4/5 , iets minder fijn voorgelezen.
Er loopt een (spannende) rode draad door de boeken waardoor ik zeker weet dat ik ze allemaal ga/wil lezen/luisteren.
Ik heb net Schaduw, deel 3, heerlijk voorgelezen door Lottie Hellingman, jammer genoeg uit. Wat een heerlijk verhaal, voert je terug naar het oude Engeland , het hof en hun intriges.
Iedereen had het allang over deze boeken en drong aan dat ik het moest lezen maar ik hou niet zo van hypes. Maar nu....ben ik om.
In dit best wel angstige heden is het heerlijk om je zo weg te laten voeren naar naar vroegere (aristocratische) tijden, die niet altijd beter waren maar in romantische zin wel.
Daarbij komt nog die rode draad waarvan ik hoop dat die "spannend" is.
Ik ga gelijk door naar boek 4, Parel.
Dit is geen recensie maar mijn mening waarvan ik hoop dat die anderen ook enthousiast kan maken voor de 7 zussen serie.

Reageer op deze recensie

Meer recensies van Marjolein Schut

Gesponsord

Is Liften naar de hemel van Lex Paleaux jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is De nomade van Anya Niewierra jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is Beladen huis van Christien Brinkgreve jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is Het huis met de palm van Esther Verhoef jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is De verwarde cavia terug op kantoor van Paulien Cornelisse jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is Meneer Putmans ziet het licht van Hendrik Groen jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Een ontroerende en betoverende roman over familie, herinneringen en hoop, waarin het verleden van Libanon wordt verweven met de zoektocht van twee Canadese zussen naar hun roots. Schrijf je nu in voor de Hebban Leesclub.

Na de mysterieuze dood van haar beroemde moeder ontvangt Mackenzie brieven die duistere geheimen onthullen achter haar moeders succes. Schrijf je nu in voor de Hebban Leesclub.