Meer dan 6,9 miljoen beoordelingen en recensies Organiseer de boeken die je wilt lezen of gelezen hebt Het laatste boekennieuws Word gratis lid
×
Lezersrecensie

Spannend vermaak

Marjolijnleest 10 augustus 2019
Ik wilde dit boek al een tijdje lezen, omdat ik de trailer van de serie interessant vond. De serie kijken trok me toch niet voldoende. In de bieb lag het boek in het Engels, dus mooi te combineren met opkrikken van taalvaardigheid. Hoewel er meerdere recensies zijn waaruit blijkt dat de lezer dit boek niet echt waardeerde, heb ik me toch echt vermaakt met het boek. Het idee in dit boek zou wel eens echt kunnen zijn en ik houd van Apocalypse boeken, met een held, wetenschappers aan zet en wat romantiek. Alles vind je in dit boek.

Reageer op deze recensie

Meer recensies van Marjolijnleest

Gesponsord

Is Liften naar de hemel van Lex Paleaux jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is De nomade van Anya Niewierra jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is Beladen huis van Christien Brinkgreve jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is Het huis met de palm van Esther Verhoef jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is De verwarde cavia terug op kantoor van Paulien Cornelisse jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is Meneer Putmans ziet het licht van Hendrik Groen jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Verpletterende liefdesroman met spannende plotwendingen, tegen de achtergrond van ruige, bedreigde natuur. Schrijf je nu in voor de Hebban Leesclub.