Meer dan 6,4 miljoen beoordelingen en recensies Organiseer de boeken die je wilt lezen of gelezen hebt Het laatste boekennieuws Word gratis lid
×
Lezersrecensie

Komt traag op gang

maurice1982 01 juni 2025
Aan het begin had er veel moeite mee om in te komen. Het verhaal, kwam voor mijn idee, traag op gang. Toen ze eenmaal alles doorkregen werd het verhaal spannender en kon ik het moeilijk wegleggen. Ik heb 2/3 van het verhaal in 2 dagen uitgelezen omdat ik gewoon niet meer weg kon lezen. Het einde had ik niet verwacht (maar ook wel stiekem een beetje gehoopt dat het begin van het verhaal weer terug kwam op het eind), maar ik vond het een sterk einde en al met al een goed sterk verhaal. Net zoals alle andere boeken van J.D. Bakker.

Reageer op deze recensie

Gesponsord

Terwijl Emmy probeert de raadsels op te lossen die door twee verdwenen tienermeisjes zijn achtergelaten, realiseert ze zich dat ze hen nooit écht heeft gekend. Elke tiener heeft geheimen, maar wie zou ervoor willen moorden?