Meer dan 6,8 miljoen beoordelingen en recensies Organiseer de boeken die je wilt lezen of gelezen hebt Het laatste boekennieuws Word gratis lid
×
Lezersrecensie

Charmant, optimistisch verhaal

Melanieke92 26 november 2024
Het verhaal over boekhandelaar A.J. Fikry tovert een glimlach op je gezicht. Soms zat ik zelfs hardop te lachen omdat ik me bepaalde scènes visualiseerde. Alle personages spreken tot de verbeelding. Het zijn kleurrijke persoonlijkheden die zo in een film kunnen stappen.

De opbouw is niet complex en bij momenten vrij voorspelbaar. Het verhaal speelt zich grotendeels af op een eiland waar een boekenwinkel is gevestigd. Het hoofdpersonage is de eigenaar van deze winkel. Hij is ongelukkig en eenzaam, maar wordt gelukkig door de komst van een kind en een vrouw.

De schrijfstijl van Zevin is niet complex. Dat maakt het boek vlot leesbaar. Naar mijn gevoel geen literatuur met de grote L, maar dat hoeft ook niet. Ik hield van het verhaal en beleefde enkele avonden puur leesplezier.

Reageer op deze recensie

Meer recensies van Melanieke92

Gesponsord

Is Liften naar de hemel van Lex Paleaux jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is De nomade van Anya Niewierra jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is Beladen huis van Christien Brinkgreve jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is Het huis met de palm van Esther Verhoef jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is De verwarde cavia terug op kantoor van Paulien Cornelisse jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is Meneer Putmans ziet het licht van Hendrik Groen jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Matthew’s vriend wordt door een stalker bedreigd. Als er meerdere moorden worden gepleegd, lijken deze met dezelfde stalker verband te houden. Schrijf je nu in voor de Hebban Leesclub.