Meer dan 6,5 miljoen beoordelingen en recensies Organiseer de boeken die je wilt lezen of gelezen hebt Het laatste boekennieuws Word gratis lid
×
Lezersrecensie

Mooi tweede boek van St. John Mandal

Mirtt 03 augustus 2020
Station Elf is een van mijn lievelingsboeken, dus toen bekend werd dat Emily St. John Mandel een tweede boek zou uitbrengen was ik meteen zeer nieuwsgierig. In Het glazen hotel komen dezelfde thema's aan bod als in Station Elf. Een zoektocht, zwervend van plek naar plek, waarbij antwoorden langzaam tevoorschijn komen. Een knap geschreven boek, maar Station Elf blijft toch een speciaal plekje houden. Desalniettemin heb ik genoten van dit boek en ben ik benieuwd naar wat deze schrijfster nog meer in petto heeft!

Reageer op deze recensie

Gesponsord

Wanneer een bekende influencer wordt ontvoerd is het aan herstellend criminoloog Jackie Laurijssen de taak om haar veilig terug te halen. Schrijf je nu in voor de Hebban Leesclub.