Advertentie

Wat heerlijk om weer een nieuwe thrillerauteur te ontdekken die zo goed schrijft en wetende dat er meer boeken in de serie Kim Stone gaan komen. Voor liefhebbers van Karin Slaughter, Robert Bryndza, Cilla en Rolf Börjlind.

Reacties op: Goed debuut.

199
Stille schreeuw - Angela Marsons
Jouw boekenplank Jouw waardering
Jouw recensie   Schrijf een recensie
? Onze partners
E-book prijsvergelijker