Meer dan 6,8 miljoen beoordelingen en recensies Organiseer de boeken die je wilt lezen of gelezen hebt Het laatste boekennieuws Word gratis lid
×
Lezersrecensie

Geweldig mooi boek

Petra Wiggers 17 augustus 2020
In dit boek komt zoveel aan de orde. Het verschil tussen arm en rijk en het dorpsleven en stadsleven in het begin van de 20e eeuw.
Kiesrecht voor iedereen en vrouwenkiesrecht. Het verloop van de 1e wereldoorlog voor Duitsers en Engelsen. De Spaanse griep (vergelijk met Covid 19). Dit boek is een echte aanrader en niet alleen als je van historische romans houdt. Eline, dochter van een welgestelde familie in Leiden speelt de hoofdrol in dit boek. Zij verandert doordat haar man (een archeoloog) naar Drente moet om de vondst van een veenlijk te onderzoeken. Eline gaat met haar beide kinderen Laurens en Emma haar man opzoeken. Het leven in een Drents dorp is zo anders dan in de stad Leiden. Eline maakt hierdoor grote veranderingen door. Schitterend boek.

Reageer op deze recensie

Meer recensies van Petra Wiggers

Gesponsord

Is Liften naar de hemel van Lex Paleaux jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is De nomade van Anya Niewierra jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is Beladen huis van Christien Brinkgreve jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is Het huis met de palm van Esther Verhoef jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is De verwarde cavia terug op kantoor van Paulien Cornelisse jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is Meneer Putmans ziet het licht van Hendrik Groen jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Een ontroerende en betoverende roman over familie, herinneringen en hoop, waarin het verleden van Libanon wordt verweven met de zoektocht van twee Canadese zussen naar hun roots. Schrijf je nu in voor de Hebban Leesclub.

Na de mysterieuze dood van haar beroemde moeder ontvangt Mackenzie brieven die duistere geheimen onthullen achter haar moeders succes. Schrijf je nu in voor de Hebban Leesclub.