Meer dan 6,9 miljoen beoordelingen en recensies Organiseer de boeken die je wilt lezen of gelezen hebt Het laatste boekennieuws Word gratis lid
×
Lezersrecensie

Blijft lezen

Majieke 20 september 2021
Ik vond het een geweldig boek, het leest vlot en je wil blijven lezen tot het einde, ook al zou je eigenlijk andere dingen doen.
Het zet je ook tot nadenken, hoe je zelf zou reageren in die situaties. Recent had ik via Bookazine ‘Het bloemenmeisje’ gelezen en vond dat al spannend en dat je wil blijven lezen.
Je volgt Lotte die een deel van Camino gaat lopen, exact zoals haar man dat een jaar eerder deed en welke zelfmoord pleegde. Op een spannende manier worden zaken uit het verleden en het lopen van een pelgrimsroute naar boven gehaald.

Reageer op deze recensie

Meer recensies van Majieke

Gesponsord

Is Liften naar de hemel van Lex Paleaux jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is De nomade van Anya Niewierra jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is Beladen huis van Christien Brinkgreve jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is Het huis met de palm van Esther Verhoef jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is De verwarde cavia terug op kantoor van Paulien Cornelisse jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is Meneer Putmans ziet het licht van Hendrik Groen jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Verpletterende liefdesroman met spannende plotwendingen, tegen de achtergrond van ruige, bedreigde natuur. Schrijf je nu in voor de Hebban Leesclub.