Meer dan 6,5 miljoen beoordelingen en recensies Organiseer de boeken die je wilt lezen of gelezen hebt Het laatste boekennieuws Word gratis lid
×
Lezersrecensie

Winterse magie en dubieuze non-consensual content.

Rebecca Joy 29 april 2025
Ik ben gek op de Caraval boeken, dus dit boek stond al een tijd op mijn lijstje. Allereerst, het boek ziet er fantastisch uit. Mooie vormgeving, prachtige afbeeldingen en alles wat je ziet draagt bij aan de wintermagische sfeer. Ook de omschrijvingen zijn als vanouds, je hebt helemaal zin in de geur van kerstkoekjes en je hoort de sneeuwvlokken tinkelen. Dat brengt de beoordeling nog op twee sterren, want het verhaal heeft niet veel om het lijf. Daarnaast, de verhaallijn wordt halverwege wat mij betreft minder leuk, omdat er flink wordt gespeeld met onduidelijkheid over consent en de fantasie en aantrekkingskracht daaromheen. Juist door de onduidelijkheid wat mij betreft onprettig/ongemakkelijk.

Reageer op deze recensie

Gesponsord

Wanneer een bekende influencer wordt ontvoerd is het aan herstellend criminoloog Jackie Laurijssen de taak om haar veilig terug te halen. Schrijf je nu in voor de Hebban Leesclub.