Meer dan 6,4 miljoen beoordelingen en recensies Organiseer de boeken die je wilt lezen of gelezen hebt Het laatste boekennieuws Word gratis lid
×
Lezersrecensie

Zware kost, maar heel erg goed geschreven

sanderhaarsma 08 februari 2025
Zojuist deze uitgelezen, en het was een zwaar boek om te lezen. Niet vanwege persoonlijke ervaringen, maar omdat ik een uitzonderlijke hekel heb aan mannen die vrouwen slaan. In mijn ogen zijn dat geen mannen, maar kleinzielige thuisdictators die macht willen voelen omdat ze in andere aspecten van hun leven dat totaal niet hebben en dat soort mannen kunnen nooit vrienden van mij zijn. Los van dat is het een geweldig geschreven boek dat de emoties echt over weet te brengen tezamen met de psychologische staat van het slachtoffer (ze blijft bij hem ondanks de mishandelingen). De twists zijn goed aanwezig, alleen het einde viel me tegen, maar dat is mijn persoonlijke mening. Het is absoluut een aanrader.

Reageer op deze recensie

Meer recensies van sanderhaarsma

Gesponsord

Een Nederlander en een Française, twee talen, twee culturen. Twee werelden. Een arts en een studente kunstgeschiedenis. Louter tegenstellingen, maar één grote liefde. Groot genoeg?