Meer dan 6,5 miljoen beoordelingen en recensies Organiseer de boeken die je wilt lezen of gelezen hebt Het laatste boekennieuws Word gratis lid
×
Lezersrecensie

Eindelijk weer bij elkaar.

theemetkoekjes 12 januari 2020
Na het leesluisteren van Volle Bloei kon ik bijna niet wachten tot Volle Kracht uitkwam. Dit keer ingesproken door Loretta Schrijver die zich een waardige opvolgster toont van Simone Wiegel.
Toen ik begin te luisteren had ik het idee dat ik een weerzien beleefde met vriendinnen die ik een tijd niet had gezien.
De stijl van Hetty ervaar ik al bijzonder prettig. Het heeft diepte en lucht. Humor en wijsheid. Het verhaal verrast me en de beelden trekken me het verhaal in. Het is merkbaar dat zij veel scenario's schreef, het is alsof ik er bij ben.
De manier waarop zij de levens en zielen van deze rijpe vrouwen beschrijft heeft zelfs een bepaalde onrust ten aanzien van ouder worden weggenomen.

Reageer op deze recensie

Meer recensies van theemetkoekjes