Lezersrecensie

Vol indrukwekkende verhalen


WendyBlogt WendyBlogt
13 mrt 2022

Dit is het tweede deel van de telefoonb*tch serie. In dit deel krijg je een kijkje in het leven van een doktersassistente in coronatijd.

De hoofdstukken van dit boek zijn in chronologische volgorde, zo krijg je en beetje mee wat de veranderingen van het werk van een doktersassistente waren. Hoe onbekend het coronavirus ook voor hen was, en hoe weinig ze ervan wisten.

In dit boek krijg he verhalen van doktersassistente Eveline de Groen te lezen uit de dagpraktijk en van de dokterspost. Het is bijzonder om te lezen hoe snel sommige mensen de dokterspost bellen. Ook de mondigheid van hen, is best wel schrikbarend. Ze worden regelmatig uitgescholden of mensen laten zich niet "afschepen". Het onbegrip van de patiënten is ook erg groot. Het is goed dat dit gedeeld wordt, zo komt er meer begrip.

De verhalen lezen allemaal erg fijn, ze zijn kort en geven snel weer wat er gebeurd is. De verhalen zijn geschreven door Eveline met hier en daar een gastblog. Het indrukwekkendste was toch wel dat Eveline zelf opgenomen is geweest met het corona virus. En hoe haar revalidatie is verlopen.

Ook dit deel is een aanrader om te lezen, zo lees je over wat het coronavirus betekend heeft voor een dokterspraktijk.

Reacties

Meer recensies van WendyBlogt

Boeken van dezelfde auteur