Meer dan 6,5 miljoen beoordelingen en recensies Organiseer de boeken die je wilt lezen of gelezen hebt Het laatste boekennieuws Word gratis lid
×
Lezersrecensie

Geweldig boek

WendyBlogt 23 juni 2022
Dit boek wilde ik alleen al lezen om de titel en de cover. Roze is voor iedereen zou door iedereen zo moeten worden begrepen. En het rijtje kinderen op de cover is erg divers, je ziet er in een rolstoel en andere met verschillende etnische achtergronden.

De illustraties in het boek zijn erg mooi om te bekijken. Waar de eerste illustraties overwegend met grijstinten is komt er gaandeweg het verhaal steeds meer roze bij. Dan gaan de kinderen los met een verkleedkist en worden er de meest leuke creaties gemaakt. Het is leuk om te zien hoe iedereen in het boek zichzelf kan zijn en ze lekker allemaal samen spelen. Of je nu astronaut, marsmannetje, circusartiest of cowboy bent dat maakt allemaal niets uit.

Het is een erg leuk verhaal wat op een leuke manier verteld dat roze voor iedereen is, behalve als je er niet van houdt, maar dat is dan je eigen keuze. Het is een leuk boek wat voor iedereen geschikt is.

Reageer op deze recensie

Meer recensies van WendyBlogt

Gesponsord

Wanneer een bekende influencer wordt ontvoerd is het aan herstellend criminoloog Jackie Laurijssen de taak om haar veilig terug te halen. Schrijf je nu in voor de Hebban Leesclub.