Meer dan 6,8 miljoen beoordelingen en recensies Organiseer de boeken die je wilt lezen of gelezen hebt Het laatste boekennieuws Word gratis lid
×
Lezersrecensie

Wat een ervaring!! ik was heel nieuwsgierig naar dit boek, had het bij de V&D al een paar x doorgebladerd en de manier van schrijven fascineerde me mateloos. dus het boek gekocht en overal mee naar toe gesleept totdat ik er een hernia van kreeg. Het was een spannend verhaal, zonder meer. Maar ook wel veel pagina's met uitleg over bepaalde natuurkundige dingen die naar mijn idee weinig toevoegden aan het boek, ik wilde zo snel mogelijk terug naar het gezin in het bizarre huis. Leuk vond ik die lege pagina's met enkele woorden erop, dat maakte het heel spannend. wel mis ik een beetje een clou, ik had graag een logisch plot verwacht, maar misschien dat andere lezers er meer hebben uitgehaald. het was een zware kluif, goed de aandacht erbij houden. Ben blij (en trots) dat ik het helemaal heb uitgelezen! en het was ook leuk om te zien hoe mensen in de trein mij aanstaarden toen ik mijn megaboek uit mijn tas viste en het boek regelmatig moet omdraaien, spiegelbeelden, binnenstebuiten keren... wat een boek!
1

Reageer op deze recensie

Meer recensies van diana van der horst-3152

Gesponsord

Is Liften naar de hemel van Lex Paleaux jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is De nomade van Anya Niewierra jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is Beladen huis van Christien Brinkgreve jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is Het huis met de palm van Esther Verhoef jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is De verwarde cavia terug op kantoor van Paulien Cornelisse jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is Meneer Putmans ziet het licht van Hendrik Groen jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Na de mysterieuze dood van haar beroemde moeder ontvangt Mackenzie brieven die duistere geheimen onthullen achter haar moeders succes. Schrijf je nu in voor de Hebban Leesclub.

Elena moet haar vermiste opa terugvinden in een magische en mysterieuze wereld vol met mythische wezens. Schrijf je nu in voor de Hebban Leesclub.