Meer dan 6,9 miljoen beoordelingen en recensies Organiseer de boeken die je wilt lezen of gelezen hebt Het laatste boekennieuws Word gratis lid
×
Lezersrecensie

Prima!

Janneke Bouwman 05 januari 2017
Ik heb Mo met veel plezier gelezen. Ik vond het op de een of andere manier iets geloofwaardiger overkomen dan het eerste boek, Morten.
Morten doet mij trouwens denken aan Enzo Rivera uit Brekebeen (Dick Francis). Die is net zo megalomaan als Morten; hij gaat door roeien en ruiten om zijn zin door te drijven en schuwt daarbij geen enkel middel. De reden hiervoor is een ziekte die hij heeft opgelopen. Morten identificeert zich bijna 1 op 1 met de Franse generaal Charles de Gaulle - die ook diezelfde trekjes vertoonde.

Prima verhaal, spannend, geloofwaardig dus en mocht je nog vertrouwen hebben in politici dan ben je in staat dat door het lezen van deze trilogie te verliezen..... Ik hoop toch echt dat een groot deel van dit boek op fictie is gebaseerd (voornamelijk de onderlinge verhoudingen en de manier van politiek bedrijven).

Op naar deel 3: M. Die moet nog heel even wachten tot een stapel recensieboeken is weggelezen.

Reageer op deze recensie

Meer recensies van Janneke Bouwman

Gesponsord

Is Liften naar de hemel van Lex Paleaux jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is De nomade van Anya Niewierra jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is Beladen huis van Christien Brinkgreve jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is Het huis met de palm van Esther Verhoef jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is De verwarde cavia terug op kantoor van Paulien Cornelisse jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is Meneer Putmans ziet het licht van Hendrik Groen jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Elena moet haar vermiste opa terugvinden in een magische en mysterieuze wereld vol met mythische wezens. Schrijf je nu in voor de Hebban Leesclub.