Nieuwe stek: Alles is Literatuur
op 07 juli 2025
door
Literatuurcafé
+1
Op Hebban is een nieuwe tijd aangebroken. Literatuurcafé gaat natuurlijk graag mee in deze spannende vernieuwing. En al betekent dit dat we zullen gaan verhuizen, we hebben er zin in. Waar een deur sluit, gaat een raam open. Op het Hebban Forum hebben we een nieuwe club gebouwd waar onze liefde voor de literatuur sprankelt: Alles is Literatuur.
In onze nieuwe club komen de bekende literaire krachten van de Hebban-site bij elkaar onder één dak.
Literatuur onder de Loep, het klassieker-genootschap en Literatuurcafé worden samen Alles is Literatuur

De eerste verhuisdozen zijn op de nieuwe stek inmiddels uitgepakt. De bespreking van Hartedier in het klassieker-genootschap, de Zomers zeker-Boekhouding en de leesreis voor het Europees Literatuurpaspoort staan daar nu voor jullie klaar.
Daar blijft het natuurlijk niet bij. Om te voorkomen dat onze boekenkasten in de verhuisdrukte rap vollopen met nog meer ongelezen boeken gaan we snel samen verder lezen voor de 25 in '25. Ook andere activiteiten als het samenlezen voor de Libris Literatuur Prijs nemen we mee.
En wie weet wat de inspirerende frisheid van een nieuwe omgeving en verse samenwerking teweeg kan brengen. ‘It’s a new dawn, it’s a new day’.
Alles is Literatuur wil zo op het Hebban Forum een herkenbare, gezellige en inspirerende plek voor alle literatuurliefhebbers in onze community zijn.
Komen jullie ons opzoeken in Alles is Literatuur?
We zien jullie graag daar!
Gigi Leestgraag, Ine, Tea, Jan Haas, *Wil2*, Harriet, Hetty, Jan Stoel, FamkeLaLiseuse
Wij horen bij Alles is Literatuur:
