Meer dan 6,4 miljoen beoordelingen en recensies Organiseer de boeken die je wilt lezen of gelezen hebt Het laatste boekennieuws Word gratis lid
×

Marina san Giorgi

Marina San Giorgi (1944-1993) echtgenote van Paul Nouwen, heeft vijf jaar lang gevochten voor haar leven en voor een groeiende aanvaarding van de dood. In die periode heeft ze honderden teksten en gedichten geschreven, waaruit een aantal aangrijpende bloemlezingen is samengesteld. Een eerste bundel Een glimlach kwam voorbij verscheen zes jaar geleden. In 1999 volgde een tweede bundel, Vliegend naar het licht. Beide boeken waren erg succesvol.

Nieuwste boek

Reis die ik reis, de - Marina san Giorgi Jouw boekenplank Jouw waardering
Jouw recensie   Schrijf een recensie

Topics


Start een topic voor discussies met andere lezers, vragen over boeken of het delen van leuke trivia over boeken of auteurs.

Start een nieuw topic

Van deze auteur

Meer Boeken