Meer dan 6,9 miljoen beoordelingen en recensies Organiseer de boeken die je wilt lezen of gelezen hebt Het laatste boekennieuws Word gratis lid
×

Champagne en aardbeien

Wanneer Lotte van haar rijke, oudere echtgenoot is gescheiden, vindt ze het moeilijk om haar leven weer op de rails te krijgen. Haar trouwe vriendinnen Heleen, Ebe en Sonja verzinnen een manier om haar te helpen. Ze beginnen met zén vieren een moestuin. Terug naar de basis! Terug naar het aardse! is daarbij de gedachte. Naast Lotte zijn ook de anderen op zoek naar liefde en geluk.

Het lijkt een goed besluit want de tuin blijkt een waar paradijs te zijn. Ze ontmoeten er een stel aardige mensen met wie ze een inspirerende tijd doorbrengen. Er wordt gelachen en gefeest. Enthousiast zijn de vrouwen aan het schoffelen, zaaien en planten.

Als het voortbestaan van het moestuincomplex wordt bedreigd, verzinnen de vriendinnen een actieplan. Zal het hun lukken de tuin te behouden? En vinden ze alle vier waar ze naar op zoek waren?
Toon details

Recensies (1)

Schrijf een recensie

Is Champagne en aardbeien het boek voor jouw Reading Challenge?
Op naar de challenge

Populaire boeken in hetzelfde genre

Boeken van dezelfde auteur

Gesponsord

Is Liften naar de hemel van Lex Paleaux jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is De nomade van Anya Niewierra jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is Beladen huis van Christien Brinkgreve jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is Het huis met de palm van Esther Verhoef jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is De verwarde cavia terug op kantoor van Paulien Cornelisse jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is Meneer Putmans ziet het licht van Hendrik Groen jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Verpletterende liefdesroman met spannende plotwendingen, tegen de achtergrond van ruige, bedreigde natuur. Schrijf je nu in voor de Hebban Leesclub.

Reageren op Champagne en aardbeien

Wil je kort reageren op dit boek of een vraag stellen aan andere lezers, plaats dan een reactie.