De verrader van de troon
STEUN JE BOEKHANDEL
Koop je boeken bij je lokale boekhandel.
Volg je favoriete boekhandel nu ook op Hebban.

Log in om je boekhandel te kiezen
5 30 4 30 3 6 2 0 1 0

De verrader van de troon

66

Gelezen 72 Aan het lezen 3 Wil ik lezen 85 Favoriet 12 Recensies 7
Young adult Artikelen 3 Lijsten 2 Spots 3   Topics 0

In De verrader van de troon, het vervolg op Rebel in de woestijn van Alwyn Hamilton, lees je verder over de avonturen van een stoere cowgirl. Een heerlijke, niet weg te leggen YA-fantasy.

In Rebel in de woestijn van Alwyn Hamilton ontvluchtte cowgirl Amani met een mysterieuze vreemdeling het woestijndorp waarin ze woonde, op zoek naar vrijheid. Maar ze belandde in een strijd tegen een wrede sultan, die zijn eigen vader afslachtte en de woestijndorpen met harde hand regeert. Een onverwachte ontmoeting zet haar leven op z’n kop. Ze wordt ontvoerd en naar het paleis van de sultan gebracht. Het paleis is een wespennest van achterdocht, angst en intriges – eigenlijk de perfecte plek om te spioneren. Maar dat is niet zonder gevaren…

‘Superspannend boek en een aanrader voor de fans van De Hongerspelen en De Selectie’. Girlz

+


Genre
Young Adult
Fictie 13-15 jaar
Serie
Rebel in de woestijn (2)
Aantal pagina’s
464
Uitgeverij
Luitingh Sijthoff
Eerste editie
20 juni 2017
Laatste editie
22 oktober 2020
ISBN
9789024570270 , 9789024570287 , 9789021027654


Boekinformatie wijzigen


Recensies (7)

Keuze van de redactie
Marloes Auteur

De verrader verdient de troon

door: Marloes 3 likes

‘Er was eens, in het woestijnrijk Miraji, een jonge prins die uit was op zijn vaders troon.’ Op sprookjesachtige wijze leidt Alwyn Hamilton Verrader van de troon in. Kernachtig vat ze de gebeurtenissen uit Rebel in de woestijn samen en borduurt ze voort op het spannende duizend-en-één-nachtverhaal...

Meer recensies

Schrijf een recensie

Registreren Inloggen met Facebook

Reacties op: De verrader van de troon

Wil je kort reageren op dit boek of een vraag stellen aan andere lezers, plaats dan een reactie. Recensies schrijf je onder Schrijf een recensie.

Gesponsorde boeken