Meer dan 6,8 miljoen beoordelingen en recensies Organiseer de boeken die je wilt lezen of gelezen hebt Het laatste boekennieuws Word gratis lid
×

Goudlokje

Er waren eens drie beren die in een mooi huisje woonden aan de rand van het bos. Op een zonnige morgen maakte mama Beer een heerlijk soepje klaar. Maar de soep was veel te heet. De beren besloten om een wandeling te maken, dan kon de soep ondertussen lekker afkoelen.
Xavier Deneux giet het klassieke sprookje van Goudlokje in een speelse en verrassende vormgeving. Om te (her)ontdekken en te koesteren.
Toon details

Schrijf een recensie

Is Goudlokje het boek voor jouw Reading Challenge?
Op naar de challenge

Populaire boeken in hetzelfde genre

Boeken van dezelfde auteur

Gesponsord

Is Liften naar de hemel van Lex Paleaux jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is De nomade van Anya Niewierra jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is Beladen huis van Christien Brinkgreve jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is Het huis met de palm van Esther Verhoef jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is De verwarde cavia terug op kantoor van Paulien Cornelisse jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is Meneer Putmans ziet het licht van Hendrik Groen jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Matthew’s vriend wordt door een stalker bedreigd. Als er meerdere moorden worden gepleegd, lijken deze met dezelfde stalker verband te houden. Schrijf je nu in voor de Hebban Leesclub.

Reageren op Goudlokje

Wil je kort reageren op dit boek of een vraag stellen aan andere lezers, plaats dan een reactie.