Meer dan 6,5 miljoen beoordelingen en recensies Organiseer de boeken die je wilt lezen of gelezen hebt Het laatste boekennieuws Word gratis lid
×

Heb. Schaafijs. Nodig!!!

Op de laatste schooldag van het jaar wil Indra nog even indruk maken. Hij heeft een geheimzinnig, vuurrood flesje meegenomen. Daaruit laat hij een druppel sambal op zijn tong vallen. Maar de sambal is véél te heet. Zijn mond staat in brand. Zullen Indra's broer Sam-Ming en zijn klasgenoten iets vinden om het vuur mee te blussen?

Inclusief uitneembare kaart met recept voor. AARDBEIENSCHAAFIJS

Van de makers van WAAR IS MIJN NOEDELSOEP?!? en GEBAKKEN RIJST MET VAN ALLES EN NOG WAT!!!

Toon details

Recensies (1)

Schrijf een recensie

Is Heb. Schaafijs. Nodig!!! het boek voor jouw Reading Challenge?
Op naar de challenge

Populaire boeken in hetzelfde genre

Boeken van dezelfde auteur

Gesponsord

Een sinister geheim bedreigt de bekendste Amerikaanse presidentsverkiezingen. De erfgenamen van A.C. Porter is de zesde winnaar van de Hebban Thrillerprijs

In een wrak voor de Texelse kust wordt een waardevolle trouwjurk gevonden. Het is aan archeologe Emilie om het verhaal achter de jurk te ontrafelen. Schrijf je nu in voor de Hebban Leesclub.

Mirjam van Biemen was acht jaar oud toen haar moeder een einde aan haar leven maakte in een psychiatrische inrichting. Twintig jaar later gaat Mirjam op zoek naar antwoorden. Schrijf je nu in voor de Hebban Leesclub.

Reageren op Heb. Schaafijs. Nodig!!!

Wil je kort reageren op dit boek of een vraag stellen aan andere lezers, plaats dan een reactie.