Meer dan 4,2 miljoen beoordelingen en recensies Organiseer de boeken die je wilt lezen of gelezen hebt Het laatste boekennieuws Word gratis lid
×
Het verborgen paleis
STEUN JE BOEKHANDEL
Koop je boeken bij je lokale boekhandel.
Volg je favoriete boekhandel nu ook op Hebban.

Log in om je boekhandel te kiezen
5 6 4 16 3 10 2 0 1 0

Het verborgen paleis

32

Rank 331 Gelezen 36 Aan het lezen 4 Wil ik lezen 134 Favoriet 2 Recensies 5
Feelgood Spots 2   Topics 0

Een verdwenen zus, een belofte en een eiland vol geheimen: hét boek voor lezers van Lucinda Riley en Santa Montefiore.
Frankrijk, 1923. Als een groot schandaal aan het licht dreigt te komen, vlucht Rosalie Delacroix weg van haar familie in Parijs. In de donkere straten en exotische nachtclubs van Malta hoopt ze een nieuw leven tegemoet
te gaan.
Malta, 1944. Nadat een groot familiegeheim is uitgekomen, moet ook Florence Frankrijk ontvluchten. Wanneer ze na lange omzwervingen bij haar moeder in Engeland aankomt, wordt ze daar allesbehalve hartelijk ontvangen. Haar moeder kijkt niet naar haar om, maar heeft wel een vreemd verzoek: of Florence op zoek wil gaan naar haar verdwenen tante Rosalie, die naar verluidt op Malta woont. Maar er woedt oorlog in Europa en het enige aanknopingspunt is een jaren oude vergeelde brief…
Over Dochters van de Dordogne:
‘Mijn ideale boek: een geheim, liefde, verdriet en blijdschap – ik kon niet stoppen met lezen.’ Santa Montefiore
‘Prachtig geschreven en hartverscheurend.’ Katie Fforde
‘Ik was gegrepen, ontroerd en volkomen in de ban van dit diep emotionele en overtuigende verhaal.’ Kate Furnivall

+


Genre
Feelgood
Vertaalde literaire roman, novelle
Vertaald door
Erica van Rijsewijk
Aantal pagina’s
399
Uitgeverij
Harpercollins
Eerste editie
09 november 2022
Laatste editie
09 november 2022
ISBN
9789402766837 , 9789402711318


Boekinformatie wijzigen
1 keer bewerkt, laatste bewerking door Joke Zwier
Rapporteer deze bijdrage


Recensies (5)

Schrijf een recensie

Registreren Inloggen met Facebook

Reacties op: Het verborgen paleis

Wil je kort reageren op dit boek of een vraag stellen aan andere lezers, plaats dan een reactie. Recensies schrijf je onder Schrijf een recensie.