Meer dan 6,8 miljoen beoordelingen en recensies Organiseer de boeken die je wilt lezen of gelezen hebt Het laatste boekennieuws Word gratis lid
×

Ik val

Een realistisch en aangrijpend boek over een jongere met zelfmoordplannen, voor 14-plussers.
De ouders van de zestienjarige Arne zijn vorig jaar op reis verongelukt.
Hij voelt zich schuldig en kan hun dood niet van zich afzetten, hoe lief en begripvol zijn pleegouders en -zus ook zijn.

Na een mislukte zelfmoordpoging van Arne reist het gezin naar Ierland. Arne wil terug naar de plaats waar hij zijn ouders verloor: het rotseiland Skellig.
Zijn pleegouders hopen dat de reis de pijn zal verzachten, maar Arnes rugzak bevat meer dan alleen maar kleren en boeken...
In Ierland aangekomen, blijkt de zee te woelig om naar Skellig te varen. Arne heeft het gevoel dat het rotseiland hem uitlacht en wil er kost wat kost geraken.

Eerder schreef Frank Geleyn "Ik zwijg", een beklemmend boek over pesten en zwijgen. De coverillustratie is van Stijn Felix.
Thema's: dood van familieleden verwerken, zelfmoord, pleeggezin.
Toon details

Schrijf een recensie

Is Ik val het boek voor jouw Reading Challenge?
Op naar de challenge

Populaire boeken in hetzelfde genre

Boeken van dezelfde auteur

Gesponsord

Is Liften naar de hemel van Lex Paleaux jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is De nomade van Anya Niewierra jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is Beladen huis van Christien Brinkgreve jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is Het huis met de palm van Esther Verhoef jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is De verwarde cavia terug op kantoor van Paulien Cornelisse jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is Meneer Putmans ziet het licht van Hendrik Groen jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Na de mysterieuze dood van haar beroemde moeder ontvangt Mackenzie brieven die duistere geheimen onthullen achter haar moeders succes. Schrijf je nu in voor de Hebban Leesclub.

Reageren op Ik val

Wil je kort reageren op dit boek of een vraag stellen aan andere lezers, plaats dan een reactie.