Meer dan 6,8 miljoen beoordelingen en recensies Organiseer de boeken die je wilt lezen of gelezen hebt Het laatste boekennieuws Word gratis lid
×

In de bosjes

Merel Westrik (RTL Nieuws, WIDM 2019) en Martin Melchers (stadsecoloog) vinden elkaar 'In de bosjes' en in hun liefde voor de wilde natuur van Amsterdam. Ook al schelen ze vijfendertig jaar, ze storten zich eensgezind in moddersloten, struinen over landjes, klimmen in fabrieksschoorstenen en bouwen uilennesten. En daar maken ze dan een film van. Gelukkiger kun je ze niet krijgen. Geluk moet je delen, dus verscheen in 2016 hun eerste natuurfilm: Amsterdam Wildlife. Een veelgeprezen lowbudget kaskraker.
Nu is er 'In de bosjes': een bundeling van verhalen, columns, anekdotes en tips over de natuur in en rond Amsterdam. Een liefdesverklaring aan het verrassende en ongerepte van de hoofdstad.
Een boek voor iedereen met hart voor de natuur, hart voor vriendschap die jaren doet vervagen en hart voor dromers die onmogelijke projecten aanpakken.

Toon details

Schrijf een recensie

Is In de bosjes het boek voor jouw Reading Challenge?
Op naar de challenge

Populaire boeken in hetzelfde genre

Gesponsord

Is Liften naar de hemel van Lex Paleaux jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is De nomade van Anya Niewierra jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is Beladen huis van Christien Brinkgreve jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is Het huis met de palm van Esther Verhoef jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is De verwarde cavia terug op kantoor van Paulien Cornelisse jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is Meneer Putmans ziet het licht van Hendrik Groen jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Matthew’s vriend wordt door een stalker bedreigd. Als er meerdere moorden worden gepleegd, lijken deze met dezelfde stalker verband te houden. Schrijf je nu in voor de Hebban Leesclub.

Reageren op In de bosjes

Wil je kort reageren op dit boek of een vraag stellen aan andere lezers, plaats dan een reactie.