Meer dan 6,8 miljoen beoordelingen en recensies Organiseer de boeken die je wilt lezen of gelezen hebt Het laatste boekennieuws Word gratis lid
×

Laatste sacramenten

Nooit eerder vertelde verhalen uit het legendarische leven van een icoon die we voor altijd zullen missen. Laatste sacramenten is het shockerende, zwart hilarische en niet eerder vertelde verhaal over Ozzy’s afdaling in de hel. Onderweg kijkt hij terug op zijn bizarre leven en carrière, zijn huwelijk met Sharon en naar wat er voor nodig was om hem weer het podium op te krijgen voor het Back to the Beginning-concert. Het werd wereldwijd gestreamd hoe Ozzy voor de laatste keer herenigd werd met de bandleden van Black Sabbath. Op een onverschrokken, genadeloos eerlijke, maar opvallend levendige manier toont Laatste sacramenten waarom Ozzy zijn status als ‘Godfather van Metal’ en ‘The Prince of Darkness’ oversteeg, om tot een moderne volksheld en (inter)nationaal erfgoed uit te groeien. Echtgenoot. Vader. Opa. Icoon. 1948 – 2025 Ozzy Osbourne werd in 1948 geboren in Birmingham als John Michael Osbourne. Hij was een van de langst actieve rockfiguren uit de geschiedenis en werd een van de meest geliefde tv-persoonlijkheden ter wereld door het enorme succes van de MTV-hit The Osbournes.

Toon details

Recensies (1)

Schrijf een recensie

Is Laatste sacramenten het boek voor jouw Reading Challenge?
Op naar de challenge

Populaire boeken in hetzelfde genre

Boeken van dezelfde auteur

Gesponsord

Is Liften naar de hemel van Lex Paleaux jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is De nomade van Anya Niewierra jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is Beladen huis van Christien Brinkgreve jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is Het huis met de palm van Esther Verhoef jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is De verwarde cavia terug op kantoor van Paulien Cornelisse jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is Meneer Putmans ziet het licht van Hendrik Groen jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Een ontroerende en betoverende roman over familie, herinneringen en hoop, waarin het verleden van Libanon wordt verweven met de zoektocht van twee Canadese zussen naar hun roots. Schrijf je nu in voor de Hebban Leesclub.

Na de mysterieuze dood van haar beroemde moeder ontvangt Mackenzie brieven die duistere geheimen onthullen achter haar moeders succes. Schrijf je nu in voor de Hebban Leesclub.

Reageren op Laatste sacramenten

Wil je kort reageren op dit boek of een vraag stellen aan andere lezers, plaats dan een reactie.