Lekker & Simpel. 1x kopen 5x koken

200 recepten

Superslim

Met dit boek hoef je maar één keer boodschappen te doen en maak je vijf verschillende gerechten. Met wortels maak je Indiase wortelsoep en zoete worteltaart en met kikkererwten kun je falafel en een rijstsalade met kikkererwten en mais op tafel toveren. Varieer met vis, vlees, groente en fruit en draai binnen een mum van tijd wat lekkers in elkaar. Je bespaart tijd en geld en je maakt ook nog eens je koelkast leeg.

Van het vorige boek 200 Hoofdgerechten Lekker & Simpel zijn 40.000 exemplaren verkocht!

Sofie Chanou en Jorrit van Daalen Buissant des Amorie zijn de oprichters van lekkerensimpel.com. In vijf jaar tijd is hun blog explosief gegroeid en hebben ze meer dan 750.000 bezoekers per maand.

A. van der Kraats (bol.com): "Er staan echt lekkere en makkelijke recepten in die ook gewoon na een drukke werkdag gemaakt kunnen worden. Een echte aanrader."

Veerle (bol.com): "Het eerste kookboek dat ik daadwerkelijk gebruik! Ik sla het iedere week open voordat we boodschappen gaan doen."

Eef Kookt Zo (blog): "Een kookboek bomvol lekkere recepten die je snel op tafel kunt zetten zonder al te veel moeite."

Uitgeverij
Bertram + de Leeuw Uitgevers BV
Imprint
Bertram + de Leeuw Uitgevers BV
Uitgegeven als
Paperback
Eerste editie
28-08-2017
Laatste editie
25-01-2021
ISBN
9789461562364
Aantal pagina's
320
Taal
Nederlands

Populair in hetzelfde genre

Boeken van dezelfde auteur

Uitgelicht