Advertentie
Moederziel
STEUN JE BOEKHANDEL
Koop je boeken bij je lokale boekhandel.
Volg je favoriete boekhandel nu ook op Hebban.

Log in om je boekhandel te kiezen
5 17 4 91 3 100 2 33 1 1

Moederziel

242

Gelezen 259 Aan het lezen 3 Wil ik lezen 189 Favoriet 2 Recensies 9
Non-fictie Artikelen 4 Newsroom 1 Lijsten 5 Spots 5   Topics 0

Moederziel van Sophie Zeestraten is een aangrijpend en leerzaam boek voor iedereen die worstelt met onverwerkte pijn, voor de lezers van Ingeborg Bosch, Jan Geurtz, Elizabeth Gilbert en Brené Brown. Vijf jaar is Sophie als haar moeder van de ene op de andere dag haar gezin verlaat en nooit meer terugkomt. Hoewel Sophie zich haar hele jonge leven afvraagt waarom haar moeder is vertrokken, is ze een modelleerling op school en vliegt ze in no time door haar studie. Eenmaal volwassen heeft ze alles wat ze zich kan wensen: een goede baan, een mooi huis, een lieve man en twee prachtige dochters… maar toch is daar altijd het gevoel van gemis. Als Sophie op haar veertigste een burn-out heeft, besluit ze het contact met haar moeder te herstellen. Pijnlijke en hoopvolle nieuwe inzichten over vroeger komen aan het licht; het zijn de puzzelstukken die Sophie in staat stellen haar verleden en zichzelf te accepteren. ‘Ik hoop dat mijn verhaal je bewust maakt van de veerkracht die ieder mens heeft op de momenten dat het leven je uitdaagt. Uiteraard is niet ieders moeder weggegaan toen hij of zij vijf jaar oud was, maar we hebben wél allemaal een verhaal. Dit is het mijne.’

+


Genre
Literaire non-fictie
Literaire non-fictie algemeen
Aantal pagina’s
224
Uitgeverij
Ambo|Anthos
Eerste editie
16 juni 2020
Laatste editie
17 juni 2020
ISBN
9789026349867 , 9789026349874




Boekinformatie wijzigen
Jouw boekenplank Jouw waardering
Jouw recensie   Schrijf een recensie
? Onze partners


Recensies (9)

Keuze van de redactie
Merel Lommers-Plat Hebban Recensent

Hoe jeugdervaringen een leven lang door kunnen werken

door: Merel Lommers-Plat 1 reactie 2 likes ebook

Sophie Zeestraten was vijf toen ze, samen met haar vader en broer, haar moeder uitzwaaide voor haar reis naar Denemarken. Met ‘Dag lieverds, een hele fijne week, ik ben er over zeven nachtjes slapen weer!’ nam haar moeder afscheid van hen. Maar na zeven nachtjes slapen kwam ze niet terug, ze had...

Meer recensies

Schrijf een recensie

Registreren Inloggen met Facebook

Reacties op: Moederziel

Wil je kort reageren op dit boek of een vraag stellen aan andere lezers, plaats dan een reactie. Recensies schrijf je onder Schrijf een recensie.