Advertentie
Moederziel

Moederziel

1
Rank 2214 Gelezen 0 Aan het lezen 0 Wil ik lezen 37 Favoriet 0 Recensies 0
Non-fictie Artikelen 3   Topics 0
Moederziel van Sophie Zeestraten is een aangrijpend en leerzaam boek voor iedereen die worstelt met onverwerkte pijn, voor de lezers van Ingeborg Bosch, Jan Geurtz, Elizabeth Gilbert en Brené Brown. Vijf jaar is Sophie als haar moeder van de ene op de andere dag haar gezin verlaat en nooit meer terugkomt. Hoewel Sophie zich haar hele jonge leven afvraagt waarom haar moeder is vertrokken, is ze een modelleerling op school en vliegt ze in no time door haar studie. Eenmaal volwassen heeft ze alles wat ze zich kan wensen: een goede baan, een mooi huis, een lieve man en twee prachtige dochters… maar toch is daar altijd het gevoel van gemis. Als Sophie op haar veertigste een burn-out heeft, besluit ze het contact met haar moeder te herstellen. Pijnlijke en hoopvolle nieuwe inzichten over vroeger komen aan het licht; het zijn de puzzelstukken die Sophie in staat stellen haar verleden en zichzelf te accepteren. ‘Ik hoop dat mijn verhaal je bewust maakt van de veerkracht die ieder mens heeft op de momenten dat het leven je uitdaagt. Uiteraard is niet ieders moeder weggegaan toen hij of zij vijf jaar oud was, maar we hebben wél allemaal een verhaal. Dit is het mijne.’
Genre
Literaire non-fictie
Literaire non-fictie algemeen
Aantal pagina’s
224
Uitgeverij
Ambo|Anthos
Laatste editie
17 juni 2020
ISBN
9789026349867 , 9789026349874
+

Boekinformatie wijzigen

Lezerswaarderingen

5 1 4 0 3 0 2 0 1 0

Artikelen over Moederziel

Boeken in de media #9
19 juni 2020 1 reactie
  Meer artikelen

Hebban Newsroom

  Meer artikelen

Topics


Start een topic voor discussies met andere lezers, vragen over boeken of het delen van leuke trivia over boeken of auteurs.

Start een nieuw topic