Advertentie

Mr. Stone

75
Rank 4555 Gelezen 79 Aan het lezen 2 Wil ik lezen 76 Favoriet 6 Recensies 13
Feelgood Spots 4   Topics 0

Wanneer Logan Stone een stuntelige dame redt die zich letterlijk op glad ijs heeft begeven, staat hij verder niet al te lang stil bij deze exotische brunette. Maar als Pilar Bailey door inmenging van een van zijn broers, opnieuw in zijn leven opduikt, kan Logan niet langer ontkennen dat er iets broeit tussen hen. Een knetterende aantrekkingskracht waaraan hij geen weerstand kan bieden. En hoewel zijn hart nog altijd toebehoort aan zijn eerste liefde, kan hij Pilar niet vergeten. Logan doet Pilar een voorstel: Eén nacht. Meer kan en wil hij haar niet geven. Maar is één nacht genoeg? Niet voor Pilar, die na een teleurstellende ervaring met haar leugenachtige ex, Miami ontvluchtte om een nieuwe start te maken in Seattle. En hoewel Pilar absoluut niet van plan is om te concurreren met een geest uit zijn verleden, lukt het haar maar niet Logan uit haar hoofd te zetten. Zelfs niet als hij haar duidelijk maakt dat hij haar niet meer kan bieden dan één nacht vol passie en zeker zijn hart niet.

Genre
Feelgood
Romantiek
Serie
Mr. (1)
Aantal pagina’s
250
Uitgeverij
Tinteling Romance
Laatste editie
01 juli 2020
ISBN
9789492507341
+



Boekinformatie wijzigen
7 keer bewerkt, laatste bewerking door Jolandavbs
Rapporteer deze bijdrage

Door lezers

Fabulous Feelgood! / Blogtour: Helma leest Mr. Stone van Lis L.
16 juni 2020 9 reacties
Fabulous Feelgood! / De week van ... Helma
14 juni 2020 17 reacties
  Meer artikelen van lezers

Topics


Start een topic voor discussies met andere lezers, vragen over boeken of het delen van leuke trivia over boeken of auteurs.

Start een nieuw topic

Recensies

Minca (My Winged Books) Hebban Recensent

Heerlijk!

door: Minca (My Winged Books) 1 like
Logan Stone is redder in nood op het ijs. Wanneer Pilar Bailey zich letterlijk op glad ijs begeeft, is hij degene die haar meermaals te hulp schiet. Een van Logans broers heeft haar toevalliger wijs ook nog eens ingehuurd voor zijn bedrijf waardoor de twee elkaar opnieuw ontmoeten. De...

Chemie spat er van af.

door: Leentje39 2 likes
Dit verhaal heb ik online gelezen. De chemie tussen Logan en Pilar is echt voelbaar. Ik werd zo mee gesleurd in het verhaal dat je echt alles voelde. Dit is zo'n heerlijk een feelgood verhaal dat je naar meer verlangd. Mocht je een lekker verhaal willen lezen. Raad ik deze zeker aan.

Geweldig boek

door: Lammy 2 likes ebook
Een heerlijk boek om te lezen, goed geschreven van de hele goede schrijfster Lis Lucassen. Ik heb er van genoten en kijk uit naar het volgende boek.

Fantastisch boek.

door: Dien 2 likes ebook
Fantastisch boek van Liz Lucassen, de chemie tussen Logan en Pilar , de manier waarop het is geschreven is zeker 5 sterren waard. Ik beveel het van harte aan, ik heb genoten.

Heftige onderwerpen, toch heel luchtig

door: Liz DivaBooks 1 like
Lis Lucassen is een bekende romance schrijfster van Nederlandse bodem, na eerder werk van haar te hebben gelezen zijn de verwachtingen hoog. De boek omschrijving sprak mij meteen aan en stond te popelen om te beginnen met lezen. In Mr. Stone maken we kennis met Logan Stone. Hij is een man met een...

Geweldig verhaal

door: Jamie 1 like ebook
Mr. Stone is het eerste boek in een nieuwe serie van Lis Lucassen, de Mister serie. Mr. Stone gaat over Logan Stone en Pilar Bailey. Pilar woont sinds kort in Seattle na Miami te zijn ontvlucht vanwege een leugenachtige ex. Ze gaat daar naar de schaatsbaan om voor het eerst te schaatsen. Daar...

Verrassende feelgood met inhoud

door: fany 1 like ebook
https://indeboekenkast.com/2020/06/15/mr-serie-1-mr-stone/ Wow, wat zul je genieten van dit prachtige verhaal. Soms zie je alleen maar een mooie verpakking zonder inhoud, maar deze feelgood verrast door zijn menselijke personages en hun emoties. Mr Stone is het eerste deel van een leuke serie...

Mooi, interessant, hartbrekend en hartstochtelijk begin van deze serie

door: Ivette met een I 1 like ebook
Lis Lucassen is terug, en hoe! Met haar vurige, vlotte en fijne pen introduceert ze een compleet nieuwe serie met zeer interessante personages, die geen moment onbenut laten om te laten zien wie ze zijn en hoe ze iedereen om hun vingers kunnen winden. Be prepared! Liefde is… de familie Stone....

Heerlijk verhaal

door: Loutjetimmer 1 like ebook
Ik heb het verhaal online gelezen op de FB pagina van Lis (Olga). Ik kon er geen genoeg van krijgen. Daarom besloten om het verhaal weer te lezen. Wacht met smart op het vervolg, Zach, andere broer Stone.

Top boek

door: Meebje79 1 like ebook
Het is een hele leuke en mooi verhaal even wegdromen met diepgang. Personage zijn goed beschrijven. Ook de achterliggende gedacht bij de personage zijn mooi opgebouwd. Ik wil graag het volgende deel van Zach!!!

Love it ❤

door: Bianca Blok 1 like
Ik heb genoten vanaf de eerste pagina e n vind het dan ook erg jammer dat ik het boek uitgelezen heb. Wat een leuke personages, love spraakwaterval Valerie, wat een leuk verhaal. Voor de liefhebbers van Audrey Carlan, Jennifer Probst, Natasha Maddison enz is dit een must read. Veel humor, liefde...

Love it!

door: Margje_V 1 like ebook
Wat een heerlijk boek. Lis zet weer prachtige karakters neer en ze heeft een hele fijne schrijfstijl. Haar boeken lezen vlot en prettig en zitten vol humor. De chemie spat van de bladzijden af. Toffe feelgood.

Omg! Dit moet je lezen!

door: milva 1 reactie 1 like
Ik heb dit verhaal van Lis Lucassen online gelezen en ervan genoten. De chemie tussen Logan en Pilar is dynamisch en de passie spat er vanaf. Als je zoekt naar een feelgood roman, dan is dit precies wat je nog mist in je leven. Ik kan niet wachten totdat de paperback uitkomt. Het is zo "zucht"...

Schrijf een recensie

Registreren Inloggen met Facebook