Om nooit te vergeten
STEUN JE BOEKHANDEL
Koop je boeken bij je lokale boekhandel.
Volg je favoriete boekhandel nu ook op Hebban.

Log in om je boekhandel te kiezen
5 53 4 82 3 59 2 8 1 1

Om nooit te vergeten

203

Gelezen 221 Aan het lezen 11 Wil ik lezen 299 Favoriet 4 Recensies 10
Feelgood Artikelen 1 Spots 2   Topics 0

Kailey Crane zit tegenover haar kersverse verloofde, Ryan, in een van de chicste restaurants van Seattle, en realiseert zich hoe gelukkig ze zichzelf mag prijzen. Ze heeft een geweldige baan en tegenover haar zit de nog geweldiger man met wie ze haar toekomst wil delen. Als ze het restaurant verlaten, wordt Kaileys aandacht getrokken door een magere zwerver. Alsof hij haar blik voelt kijkt de dakloze op en met een schok herkent ze Cade McAllister, ooit de liefde van haar leven.

Toen Kailey en Cade elkaar tien jaar eerder ontmoetten, voelden ze zich vanaf de eerste seconde sterk tot elkaar aangetrokken, alsof de een de aanvulling was van de ander. Toen de relatie toch stukliep, was Kailey er kapot van, maar ze pakte de brokstukken op en ging verder. Nu besluit ze deze schim van haar vroegere geliefde te helpen zíjn leven weer op te pakken, in eerste instantie in het geheim. Al snel beseft ze dat ze voor een onmogelijke keuze staat: hoe ver is ze bereid te gaan voor ware liefde?

Een aangrijpend verhaal over het verlies van een grote liefde, en de kracht om een nieuw leven op te bouwen, voor de lezers van Corina Bomann en Santa Montefiore

In de pers
‘Sarah Jio staat garant voor meeslepende romans vol spanning en romantiek.’ Libelle

‘Je zit vanaf de eerste bladzijde in het verhaal en je gaat helemaal op in de personages, zowel in de gelukkige als in de verschrikkelijke momenten.’ Chicklit.nl

‘Een prachtige roman geschreven over liefde, familie en de vastberadenheid van twee vrouwen om te overleven, waarbij het heden en verleden op een bijzondere manier samenkomen.’ Hebban.nl

‘Een verhaal dat uniek is, dat diep raakt en waarbij je vanaf de eerste pagina met de personages mee kunt leven.’ Boekhopper.nl

‘Een fascinerend verhaal over liefde, verlies, schuld en vergeving.’ Publishers Weekly

+


Genre
Feelgood
Vertaalde literaire roman, novelle
Romantiek
Aantal pagina’s
320
Uitgeverij
Meulenhoff Boekerij B.V.
Eerste editie
05 november 2020
Laatste editie
05 november 2020
ISBN
9789022581186 , 9789402314984


Boekinformatie wijzigen


Recensies (10)

Keuze van de redactie
Kamila Straatsburg Hebban Recensent

Hartverwarmend mooi verhaal over de kracht van de liefde

door: Kamila Straatsburg 2 likes ebook

Sarah Jio is een New York Times-bestsellerauteur, bekend – naast haar feelgoodboeken – als journalist en freelancer voor diverse glossy’s, waaronder Glamour, The Oprah Magazine en SELF. Haar romans zijn vertaald in zevenentwintig landen. Om nooit te vergeten is haar zesde boek dat in het Nederlands...

Meer recensies

Schrijf een recensie

Registreren Inloggen met Facebook

Reacties op: Om nooit te vergeten

Wil je kort reageren op dit boek of een vraag stellen aan andere lezers, plaats dan een reactie. Recensies schrijf je onder Schrijf een recensie.

Gesponsorde boeken