Penryn & het gevecht om hemel en aarde

Thrillers & Spanning Young Adult Kind & Jeugd

Het lot van hemel en aarde ligt in handen van één meisje…

Na een gewaagde ontsnapping zijn Penryn en Raffe op de vlucht voor de engelen. Ze hebben zo snel mogelijk een arts nodig om de gruwelijke veranderingen ongedaan te maken die de engelen hebben uitgevoerd op Raffe en op Penryns zusje Paige. Maar ze worden onverwacht geconfronteerd met een schokkende onthulling uit Raffes verleden.

Wanneer de engelen een nachtmerrie loslaten op de mensheid, maken beide kampen zich op voor oorlog. Penryn en Raffe worden gedwongen een kant te kiezen in het gevecht om de aardse heerschappij. Kiezen ze voor hun eigen soort, of voor elkaar?

Over Angelfall:
‘Het begin van een nieuwe serie die je niet mag missen.’ Young Adult Books
‘Penryn is een sterke maar kwetsbare mix langs de lijnen van Buffy of Katniss.’ Lezersreactie op Bol.com over Angelfall 1
‘Ik heb genoten van deze opvolger. Penryn & de nieuwe wereld leest als een van waanzin doordrenkte apocalyptische droom.’ Lezersreactie op Bol.com over Angelfall 2

Susan Ee is de auteur van de trilogie Angelfall. Ze is dol op fantasy, sciencefiction en horror, vooral als er een beetje romantiek in voorkomt. Penryn & het gevecht om hemel en aarde is het razend spannende slotdeel van haar trilogie.

Uitgeverij
Luitingh-Sijthoff B.V., Uitgeverij
Imprint
Luitingh Sijthoff
Uitgegeven als
Paperback • Ebook
Eerste editie
14-08-2015
Laatste editie
28-08-2015
Vertaald door
Selma Soester
ISBN
9789021809397 • 9789021809403
Aantal pagina's
292
Serie
Angelfall
Seriedeel
3
Taal
Nederlands

Populair in hetzelfde genre

Boeken van dezelfde auteur

Uitgelicht