Stil maar
STEUN JE BOEKHANDEL
Koop je boeken bij je lokale boekhandel.
Volg je favoriete boekhandel nu ook op Hebban.

Log in om je boekhandel te kiezen
5 203 4 343 3 187 2 20 1 5

Stil maar

758

Rank 30 Gelezen 816 Aan het lezen 28 Wil ik lezen 715 Favoriet 29 Recensies 35
Thrillers & Spanning Artikelen 2 Lijsten 5 Spots 2   Topics 0

Perfect voor fans van M.J. Arlidge en Robert Bryndza
Regen ketste van Debbies paraplu, terwijl ze zich over het verlaten industrieterrein haastte. Er stopte een bestelbusje naast haar.
‘Jij ziet eruit alsof je wel een lift kunt gebruiken,’ zei de chauffeur met een warme glimlach.

Deborah Jenkins trekt haar jas aan en stapt de stromende regen in, op weg naar huis. Ze zal er nooit aankomen. In plaats daarvan wordt ze gedrogeerd en een busje in getrokken. Ze wordt wakker in een ijskoude, aardedonkere kamer, met een ketting om haar enkel die is vastgezet in de muur. Hier zal ze de komende vier jaar blijven.
Detective Gina Harte kent de zaak van Deborah Jenkins van buiten. De jonge moeder verdween spoorloos en maanden van intensief politieonderzoek leidden tot niets. Deborah wordt al jaren dood gewaand. Dan wordt op de drempel van de bibliotheek een baby gevonden, in lompen gehuld en te vondeling gelegd. Een anonieme beller tipt de politie om -vooral een dna-test te doen. Gina Harte is al snel ter plaatse, maar is niet voorbereid op de uitslag: de pasgeboren baby is het kind van Deborah. Ze leeft nog. Maar waar?
Lezers over Stil maar
Absoluut de beste thriller die ik dit jaar heb gelezen.’
‘Detective Gina Harte is een complexe heldin zoals ik ze het liefst tegenkom. Ik wil dolgraag meer over haar lezen!’
‘Wauw, wat een boek! Ik kon het niet -wegleggen.’
‘Volkomen briljant! Ik heb kippenvel.’

+


Genre
Thrillers & Spanning
Spannende boeken algemeen
Thriller
Serie
Gina Harte (1)
Aantal pagina’s
320
Uitgeverij
Boekerij
Eerste editie
03 november 2020
Laatste editie
10 september 2021
ISBN
9789022588277 , 9789402314656 , 9789022593493




Boekinformatie wijzigen


Recensies (35)

Keuze van de redactie

Goed ontwikkelde personages

door: Onno van Rijen 2 likes

Carla Kovach heeft een Roemeense moeder met als meisjesnaam Covaci (dat wordt uitgesproken als 'Kovach'), en een uit Birmingham afkomstige vader. Eerder schreef ze drama, een psychologische thriller, een misdaadthriller en een romantische komedie, alsook toneel- en scenario's. Stil maar is het...

Meer recensies

Schrijf een recensie

Registreren Inloggen met Facebook

Reacties op: Stil maar

Wil je kort reageren op dit boek of een vraag stellen aan andere lezers, plaats dan een reactie. Recensies schrijf je onder Schrijf een recensie.

Gesponsorde boeken