We set the dark on fire
STEUN JE BOEKHANDEL
Koop je boeken bij je lokale boekhandel.
Volg je favoriete boekhandel nu ook op Hebban.

Log in om je boekhandel te kiezen
5 1 4 5 3 7 2 3 1 0

We Set the Dark on Fire

16

Gelezen 17 Aan het lezen 0 Wil ik lezen 32 Favoriet 0 Recensies 14
Young adult Artikelen 1 Lijsten 1   Topics 0   Leesclub

In this daring and romantic fantasy debut perfect for fans of The Handmaid's Tale and Latinx authors Zoraida Cordova and Anna-Marie McLemore, society wife-in-training Dani has a great awakening after being recruited by rebel spies and falling for her biggest rival.

+


Genre
Young Adult
Literaire fictie algemeen
Aantal pagina’s
384
Uitgeverij
Harper Collins UK
Eerste editie
04 april 2019
Laatste editie
26 februari 2019
ISBN
9780062691316


Boekinformatie wijzigen


Recensies (14)

Meer recensies

Schrijf een recensie

Registreren Inloggen met Facebook

Reacties op: We Set the Dark on Fire

Wil je kort reageren op dit boek of een vraag stellen aan andere lezers, plaats dan een reactie. Recensies schrijf je onder Schrijf een recensie.