Advertentie
Conspiracy of stars
STEUN JE BOEKHANDEL
Koop je boeken bij je lokale boekhandel.
Volg je favoriete boekhandel nu ook op Hebban.

Log in om je boekhandel te kiezen
5 2 4 9 3 5 2 3 1 1

A Conspiracy of Stars

20

Gelezen 20 Aan het lezen 0 Wil ik lezen 34 Favoriet 1 Recensies 18
Young adult Artikelen 1 Lijsten 3 Spots 13   Topics 0   Leesclub
Enter the vivid and cinematic world of Faloiv in the first book of this dazzling YA sci-fi/fantasy duology, perfect for fans of Carve the Mark, Red Rising, and These Broken Stars.

Octavia has always dreamed of becoming a whitecoat, one of the prestigious N’Terra scientists who study the natural wonders of Faloiv. So when the once-secretive labs are suddenly opened to students, she leaps at the chance to see what happens behind their closed doors. However, she quickly discovers that all is not what it seems on Faloiv, and the experiments the whitecoats have been doing run the risk of upsetting the humans’ fragile peace with the Faloii, Faloiv’s indigenous people.

As secret after disturbing secret comes to light, Octavia finds herself on a collision course with the charismatic and extremist new leader of N’Terra’s ruling council. But by uncovering the mysteries behind the history she’s been taught, the science she’s lived by, and the truth about her family, she threatens to be the catalyst for an all-out war.

+


Genre
Young Adult
Fictie 15+
Serie
Faloiv (1)
Aantal pagina’s
368
Uitgeverij
Harper Collins US
Eerste editie
02 januari 2018
Laatste editie
02 januari 2018
ISBN
9780062644213




Boekinformatie wijzigen
1 keer bewerkt, laatste bewerking door Janneke van Geertruy
Rapporteer deze bijdrage
Jouw boekenplank Jouw waardering
Jouw recensie   Schrijf een recensie
? Onze partners


Recensies (18)

Keuze van de redactie

De kracht van kennis

door: Annemieke de Jong

Auteur Olivia A. Cole debuteerde in 2014 met haar eerste sciencefictionboek Panther in the Hive. In 2016 tekende ze een contract bij HarperCollins voor een tweedelige nieuwe Young Adult serie (The Faloii Series). Met A Conspiracy of Stars is het eerste deel van deze serie uitgekomen.  

De...

Meer recensies

Schrijf een recensie

Registreren Inloggen met Facebook

Reacties op: A Conspiracy of Stars

Wil je kort reageren op dit boek of een vraag stellen aan andere lezers, plaats dan een reactie. Recensies schrijf je onder Schrijf een recensie.