A Conspiracy of Stars

18

Lijsten 2 Spots 6

Enter the vivid and cinematic world of Faloiv in the first book of this dazzling YA sci-fi/fantasy duology, perfect for fans of Carve the Mark, Red Rising, and These Broken Stars.

Octavia has always dreamed of becoming a whitecoat, one of the prestigious N’Terra scientists who study the natural wonders of Faloiv. So when the once-secretive labs are suddenly opened to students, she leaps at the chance to see what happens behind their closed doors. However, she quickly discovers that all is not what it seems on Faloiv, and the experiments the whitecoats have been doing run the risk of upsetting the humans’ fragile peace with the Faloii, Faloiv’s indigenous people.

As secret after disturbing secret comes to light, Octavia finds herself on a collision course with the charismatic and extremist new leader of N’Terra’s ruling council. But by uncovering the mysteries behind the history she’s been taught, the science she’s lived by, and the truth about her family, she threatens to be the catalyst for an all-out war.

Verschenen in
Genre
Young Adult
Aantal pagina’s
368
Laatste editie
02 januari 2018
Uitgeverij
Harper Collins US
ISBN
9780062644213

Discussieer mee in de Hebban Leesclub

Artikelen over A Conspiracy of Stars

  Meer artikelen


Door lezers

Tussen de bladzijdes / 'Recensie van ''A Conspiracy of Stars''.
27 maart 2018
Young Adult Club / Hoe staan we ervoor?
21 maart 2018 54 reacties
Young Adult Club / De aanraders van januari en februari
14 maart 2018 3 reacties
  Meer artikelen
Bestel dit boek vanaf  €14,95 bij

bestellen

  Klik hier voor een overzicht van alle aanbieders

Advertentie

Hebban recensie

    Annemieke de Jong Club van Tien

De kracht van kennis

door Annemieke de Jong op 17-02-2018

Auteur Olivia A. Cole debuteerde in 2014 met haar eerste sciencefictionboek Panther in the Hive. In 2016 tekende ze een contract bij HarperCollins voor een tweedelige nieuwe Young Adult serie (The Faloii Series). Met A Conspiracy of Stars is het eerste deel van deze serie uitgekomen.  

De voorouders van Octavia zijn gestrand op de planeet van de Faloii en zijn de oprichters van N’Terra. Domes in...


Lezersrecensies (16)

Scifi die je eens kritisch naar jezelf laat kijken

door: Dorien van der Klauw 1 like
Octavia woont op Faloiv. Een planeet waarop de dieren en bewoners een bijzondere en nauwe band hebben. Nadat de wereld onbewoonbaar is geworden zijn de mensen de ruimte in gegaan opzoek naar een nieuwe bewoonbare planeet, en terecht gekomen op Faloiv. Octavia woont in de stad N’Terra en wil niets...

Interessant en goed beschreven concept

door: Demi Schoonenberg 1 reactie 1 like
Octavia is geboren op de planeet Faloiv in een kleine kolonie van wetenschappers. Faloiv was nooit bedoeld als eindbestemming maar slechts een tussenstop voordat het ruimteschip met kolonisten verder kon reizen naar de eigenlijke bestemming. Toen bleek het schip niet te repareren te zijn en...

Scifi-YA met belangrijke onderliggende thema's

door: Eline R. 1 like
In A Conspiracy of Stars maak je kennis met de planeet Faloiv. Jaren geleden landde de eerste generatie mensen op deze planeet en ondertussen is er al een nieuwe generatie, die alleen deze planeet kennen. Deze jonge generatie (de greencoats) studeert om in de laboratoria te mogen werken waar...

Uniek boek, maar....

door: Helena 1 like
In het boek a conspiracy of the stars gaat Octavia op zoek, kort gezegd, naar de waarheid van de planeet Faloiv, van haarzelf, de dieren en de mensen zelf. Na een bezoek aan het gebouw waar alle whitecoats (soort wetenschappers) realiseert Octavia dat ze toch niet zo ‘normaal’ is als wat ze...

Een modderloop waarna je teleurgesteld op de bank blijft zitten.

door: Gabriella kolijn 1 like
Het boek begint super traag en komt eigenlijk pas op het einde op gang. Er zijn heel veel plottwisten die eigenlijk geen plottwisten zijn omdat je ze van mijlenver ziet aankomen. Er zit weinig karakter ontwikkeling in en dat is jammer want daar had het boek echt beter van geworden. Ethische...

A Conspiracy of Stars

door: kouk 1 like
In ''A Conspiracy of Stars'' van Olivia A. Cole, ontmoetten we onze hoofdpersoon Octavia English. Octavia is geboren op de planeet Faloiv, waar haar ouders meer dan veertig jaar geleden naartoe zijn gekomen toen hun thuisplaneet onbewoonbaar werd voor mensen. De mensen delen de planeet met de...

“Don’t judge a book by it’s cover.”

door: fien.99 1 like
Ik ben ervan overtuigd dat iedereen nu denkt, “Hah dat doe ik nou de hele tijd.” Sommigen willen het misschien niet toegeven, maar ik ben trots om te zeggen dat ik het wel gedaan heb bij A conspiracy of stars want ik vond het zo’n mooie cover (en nog steeds!). Na die prachtige omslag was ik...

De waarheid en leugens blijken dichterbij dan gedacht

door: Sam Fokke 1 like
A Conspiracy of Stars, het eerste deel in een nieuwe serie, geschreven door Olivia A. Cole, neemt je vanaf de prachtige cover met mysterieuze bloemen, galactische ringen en een maansverduistering mee op een avontuur waar je niet van had kunnen dromen. Nadat de aarde niet meer bewoonbaar was voor...

Zeg hallo tegen een nieuwe wereld

door: Jaike 1 like
De whitecoats zijn de wetenschappers die de natuur van Faloiv besturen. Octavia kijkt al haar leven tegen hun op. Wanneer zij en haar mede leerlingen de kans krijgen om bij hun stage te lopen weet ze het wel. Nadat alle stage plaatsen zijn vergeven begint het echte werk. Gaat alles wel zoals ze...

All that you touch you change

door: Mireille 1 like
That's the thing about secrets: once you uncover them, sometimes you wish you hadn't.... Het verhaal op Faloiv begint bij Octavia die je mee neemt de wereld van de Faloii in. Hoe zijn ze op deze wereld gekomen? Zelfs daar zijn rare dingen gebeurd. Want waar zijn die verdwenen mensen gebleven die...

Een prachtige mengeling van SF en een vleugje fantasy

door: Janneke van Geertruy - Creans Boekenhoekje 1 like
A Conspiracy of Stars neemt ons mee naar planeet Faloiv waarop de mensheid een kolonie heeft gesticht genaamd N'Terra. Dit is een afkorting voor New Terra wat nieuwe Aarde betekent. De hoofdpersoon is Octavia, dochter van twee hooggeplaatste wetenschappers binnen de kolonie. Octavia droomt al haar...

A conspiracy of Stars

door: Anca 1 like
Octavia wil niets liever dan een whitecoat worden, net als haar ouders. Whitecoats bestuderen de flora en fauna op hun nieuwe planeet, Faloiv, waar de mensheid naar toe is gegaan nadat de originele planeet dood is gegaan. Wanneer ze eindelijk de kans krijgt om in contact te komen met haar eerst...

Een nieuwe wereld, een nieuw begin?

door: Katy Hurkmans 1 like
Octavia is een greencoat die er alles voor over zou hebben om als wetenschapper aan de slag te kunnen gaan op Faloiv. Ze is dan ook blij als haar klas plots stage mag gaan lopen in de verschillende laboratoria. Ondertussen ontdekt ze niet alleen een geheim over zichzelf, maar ook over het onderzoek...

Wat is de prijs van vooruitgang?

door: Elke 1 like
Ik vond dit boek ontzettend moeilijk om te beoordelen. A Conspiracy of Stars van Olivia Cole is een uniek en weergaloos science fiction boek, waarin Octavia op zoek gaat naar de waarheid over haar familie, haar thuis en het allerbelangrijkste: haarzelf. In dit boek staat onderzoek en...

Boven verwachting en buitenaards

door: Merel Kuitert 1 like
Olivia A. Cole schrijft in 2016 het eerste deel van haar duologie: A Cospiracy of Stars bij uitgeverij HarperCollins. Dit eerste deel van een veelbelovende duologie gaat over het op Faloiv geboren tienermeisje Octavia, waarvan de voorouders naar deze planeet zijn gevlogen en gestrand. Stukje bij...

Morele kwesties in de jungle

door: Chantal 1 like
Ambitie. Wetenschap. Aliens. Geheimen. Overleving. In A Conspiracy of Stars wil Octavia niets liever dan wetenschapper worden, om de wereld van planeet Faloiv te onderzoeken. Een stage doet haar geloven dat haar droom dichter bij is dan ooit, maar geheimen en intriges zetten haar hele wereld op...

Schrijf een recensie

Registreren Inloggen met Facebook

Topics


Start een topic voor discussies met andere lezers, vragen over boeken of het delen van leuke trivia over boeken of auteurs.

Start een nieuw topic