Meer dan 6,5 miljoen beoordelingen en recensies Organiseer de boeken die je wilt lezen of gelezen hebt Het laatste boekennieuws Word gratis lid
×
Lezersrecensie

Een dystopische verhaal die nagelbijtend goed is!

Hi fellow booklovers

-Blogtour: De gestolen dochter, R.S.E. Gommer-

Dit boek is deel 2 van ‘De Laatste dochter serie’!

Poehh wat is dit een goed boek!! Deel 1 vond ik al geweldig om te lezen maar deel 2 is nog beter.

Kleine recap van deel 1, De laatste dochter:
In het eerste deel ontmoette we Alex de laatste vrouw op aarde die nog leeft. Dit doordat er een vernietigende virus op aarde kwam, waardoor alle vrouwen stierven, behalve Alex.


Ik vind het super leuk om te zien dat het tweede deel een matchende cover heeft. De cover vind ik heel goed passen bij het boek en de titel is zo goed uitgekozen!

Dit verhaal is zoveel spannender en zo nagelbijtend goed. Ik denk dat ik een nieuwe favoriete schrijfster erbij heb gevonden;)

Het verhaal is geschreven in meerdere perspectieven wat ik ontzettend fijn vind. Hierdoor kom je achter meer dingen vanuit andere personages te weten.
Ik merk dat er zoveel meer diepgang in de personages zit vergeleken het eerste boek en dan met name bij Alex.
Ik zie het vooral met hou ze haar traumatische gebeurtenissen probeert te verwerken.

Het verhaal voelt zo echt aan, de dystopische sfeer zou over een aantal jaar zo een werkelijkheid kunnen zijn. Er zit veel herkenning in dit verhaal en dan met name over hoe Alex zich voelt en hoe dingen zich ontluiken.

Dit boek is een ontzettend gaaf en goed gelukt vervolg van ‘De laatste dochter’. Ik ben heel erg benieuwd naar deel drie en naar wie de geheimzinnige derde vrouw is.

Een dikke aanrader voor iedereen die van dystopie, spanning & sterke vrouwen houdt!

Ps. Vergeet vooral niet via de tweede slide bij de andere mensen te kijken die ook meedoen met de blogtour;)

Ik geef dit boek 5/5 sterren

[ontzettend bedankt @uitgeverij.rebelbooks voor dit recensie exemplaar<3]

Reageer op deze recensie

Meer recensies van a.bookworms.library

Gesponsord

Een sinister geheim bedreigt de bekendste Amerikaanse presidentsverkiezingen. De erfgenamen van A.C. Porter is de zesde winnaar van de Hebban Thrillerprijs

In een wrak voor de Texelse kust wordt een waardevolle trouwjurk gevonden. Het is aan archeologe Emilie om het verhaal achter de jurk te ontrafelen. Schrijf je nu in voor de Hebban Leesclub.

Mirjam van Biemen was acht jaar oud toen haar moeder een einde aan haar leven maakte in een psychiatrische inrichting. Twintig jaar later gaat Mirjam op zoek naar antwoorden. Schrijf je nu in voor de Hebban Leesclub.