Meer dan 6,8 miljoen beoordelingen en recensies Organiseer de boeken die je wilt lezen of gelezen hebt Het laatste boekennieuws Word gratis lid
×
Lezersrecensie

Vermakelijk en goed geschreven

agneshoving 10 januari 2020
Dit boek is gebaseerd op het sprookje Sneeuwwitje, maar dan met meer magie, zonder dwergen en een hele andere afloop . Ik vond het een leuke variant van het orginele sprookje met een voldoendend einde en de schrijfstijl was ook erg prettig.

Ik kan me wel voorstellen dat als je al veel boeken gelezen hebt die gebaseerd zijn op Sneeuwwitje dat het dan geen orgineel boek is en misschien ook niet de beste retelling van het sprookje. Voor mij is dit het eerste boek dat ik lees dat gebaseerd is op dit sprookje en ik vond het erg leuk.

Ik denk dat we nog veel gaan zien van Melissa Bashardoust en ik ben daar ook erg benieuwd naar.

Reageer op deze recensie

Meer recensies van agneshoving

Gesponsord

Is Liften naar de hemel van Lex Paleaux jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is De nomade van Anya Niewierra jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is Beladen huis van Christien Brinkgreve jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is Het huis met de palm van Esther Verhoef jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is De verwarde cavia terug op kantoor van Paulien Cornelisse jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is Meneer Putmans ziet het licht van Hendrik Groen jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Een ontroerende en betoverende roman over familie, herinneringen en hoop, waarin het verleden van Libanon wordt verweven met de zoektocht van twee Canadese zussen naar hun roots. Schrijf je nu in voor de Hebban Leesclub.

Na de mysterieuze dood van haar beroemde moeder ontvangt Mackenzie brieven die duistere geheimen onthullen achter haar moeders succes. Schrijf je nu in voor de Hebban Leesclub.