Meer dan 6,5 miljoen beoordelingen en recensies Organiseer de boeken die je wilt lezen of gelezen hebt Het laatste boekennieuws Word gratis lid
×
Lezersrecensie

deel 2 van: De Zwarte Spiegel "Goud van de farao"

Alex 12 december 2021
Dit is deel 2 van De Zwarte Spiegel serie. Voor zover mij bekend zijn er ook maar twee delen, Het is noodzakelijk om eerst deel 1 "De wolven van Rome" te lezen, aangezien dit het vervolg en tevens het slot van het avontuur is.

Tais Teng heeft in meerdere genres geschreven en dit duo boek is science fiction (tijdreizen) / fantasy (magie) / horror (weerwolven). Die combinatie leidt tot twee spannende avonturenboeken.
Zoals de titel doet vermoeden, speelt dit verhaal in het oude Egypte compleet met goden, grafrovers en meer.
Vlot geschreven verhaal.

Leeftijd: mijn inschatting is kinderen en volwassenen vanaf 12 jaar.

Reageer op deze recensie

Meer recensies van Alex

Gesponsord

Een sinister geheim bedreigt de bekendste Amerikaanse presidentsverkiezingen. De erfgenamen van A.C. Porter is de zesde winnaar van de Hebban Thrillerprijs

In een wrak voor de Texelse kust wordt een waardevolle trouwjurk gevonden. Het is aan archeologe Emilie om het verhaal achter de jurk te ontrafelen. Schrijf je nu in voor de Hebban Leesclub.

Mirjam van Biemen was acht jaar oud toen haar moeder een einde aan haar leven maakte in een psychiatrische inrichting. Twintig jaar later gaat Mirjam op zoek naar antwoorden. Schrijf je nu in voor de Hebban Leesclub.