Meer dan 6,9 miljoen beoordelingen en recensies Organiseer de boeken die je wilt lezen of gelezen hebt Het laatste boekennieuws Word gratis lid
×
Lezersrecensie

Droge humor en grappig voor zowel ouder als kind, plus mooie vormgeving

Andrea Diana 02 september 2025
Heel leuk boek met droge humor. Net als een goede Disney-tekenfilm heeft het een laag voor kinderen én voor ouders. Sommige grappen gaan namelijk denk ik over de hoofden van kinderen heen maar snappen hun ouders wel. Goed voorleesboek dus. Het is alleen een beetje gekke kruising tussen een prentenboek en leesboek, en misschien zelfs een beetje stripboek-achtig, en staat nu in de bieb bij de A-boeken. Ik weet niet of dat helemaal de juiste plek is, maar heb ook geen oplossing hiervoor. Leuk ingedeeld in hoofdstukken met grappige titels, en mooie tekeningen en kleurgebruik (dat zwart-wit-grijs-rood; heel mooi, haast design-achtig maar toch toegankelijk voor kinderen nog steeds). 4 sterren dus en nu maar duimen dat het uit de kast wordt gepakt in de biebs door kinderen of ouders!

Reageer op deze recensie

Meer recensies van Andrea Diana

Gesponsord

Is Liften naar de hemel van Lex Paleaux jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is De nomade van Anya Niewierra jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is Beladen huis van Christien Brinkgreve jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is Het huis met de palm van Esther Verhoef jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is De verwarde cavia terug op kantoor van Paulien Cornelisse jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is Meneer Putmans ziet het licht van Hendrik Groen jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Verpletterende liefdesroman met spannende plotwendingen, tegen de achtergrond van ruige, bedreigde natuur. Schrijf je nu in voor de Hebban Leesclub.