Meer dan 6,8 miljoen beoordelingen en recensies Organiseer de boeken die je wilt lezen of gelezen hebt Het laatste boekennieuws Word gratis lid
×
Lezersrecensie

even wennen

Arie 31 december 2019
Rendez-vous heb ik tussen de feestdagen door uitgelezen. Mooi en gemakkelijk leesbaar. Een Nederlands gezin met 2 kinderen gaan zich nestelen in Zuid Frankrijk. Een bouwval werd gekocht en verbouwd. Zoals de man van het gezin opgaat in de bouw en de vrouw van het gezin het gezin draaiende houdt is realistisch. De gevoelens van voornamelijk de vrouw spelen een belangrijke rol in de ontwikkelingen in het verhaal. Het gaat mij iets te naïef en te snel maar neemt niet weg dat de gebeurtenissen daarbij alles in zich heeft wat een goede Story moet hebben.

Reageer op deze recensie

Meer recensies van Arie

Gesponsord

Is Liften naar de hemel van Lex Paleaux jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is De nomade van Anya Niewierra jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is Beladen huis van Christien Brinkgreve jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is Het huis met de palm van Esther Verhoef jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is De verwarde cavia terug op kantoor van Paulien Cornelisse jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is Meneer Putmans ziet het licht van Hendrik Groen jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Een ontroerende en betoverende roman over familie, herinneringen en hoop, waarin het verleden van Libanon wordt verweven met de zoektocht van twee Canadese zussen naar hun roots. Schrijf je nu in voor de Hebban Leesclub.

Na de mysterieuze dood van haar beroemde moeder ontvangt Mackenzie brieven die duistere geheimen onthullen achter haar moeders succes. Schrijf je nu in voor de Hebban Leesclub.