Meer dan 6,4 miljoen beoordelingen en recensies Organiseer de boeken die je wilt lezen of gelezen hebt Het laatste boekennieuws Word gratis lid
×
Lezersrecensie

Heerlijk ouderwetse cozy crime!

Boekenfee 29 september 2023
Bij het eerste verhaal was het er even inkomen dat het korte verhalen zijn en voelde het verhaal ook wat ingekort.
Maar daarna was het weer heerlijk genieten van alle miss Marple perikelen en werd ik weer ondergedompeld in de knusse semi-spannende sfeer!

Het ene verhaal sprak me meer aan dan het  ander, maar het geheel is met recht een ode aan Miss Marple en Agatha Christie!

Het smaakte naar meer en ik zou vooraan staan voor meer van deze bundels.
Hoe leuk zou het zijn om hier een tv serie van te zien!!

Reageer op deze recensie

Meer recensies van Boekenfee

Gesponsord

Terwijl Emmy probeert de raadsels op te lossen die door twee verdwenen tienermeisjes zijn achtergelaten, realiseert ze zich dat ze hen nooit écht heeft gekend. Elke tiener heeft geheimen, maar wie zou ervoor willen moorden?

Twee zussen groeien op in de meedogenloos snel veranderende miljoenenstad Singapore met de hoge verwachtingen van hun moeder. Schrijf je nu in voor de Hebban Leesclub.

Een sinister geheim bedreigt de bekendste Amerikaanse presidentsverkiezingen. De erfgenamen van A.C. Porter is de zesde winnaar van de Hebban Thrillerprijs