Meer dan 6,9 miljoen beoordelingen en recensies Organiseer de boeken die je wilt lezen of gelezen hebt Het laatste boekennieuws Word gratis lid
×
Lezersrecensie

Indrukwekkend

Booksandlemoncake 10 september 2023
Olga heeft in weinig bladzijden een indrukwekkend verhaal weten neer te zetten. De rol van vrouwen binnen een echte 'mens world' wordt heel duidelijk, net zoals de verschillen tussen dat wat vrouwen en mannen kunnen maken. Dat er plek is voor een man met een groot geheim, maakt dat er nog meer diepgang inzit.

Even is niet duidelijk waar het verhaal heen zal gaan, maar dat maakt het dat je nog sneller wilt gaan lezen. Olga heeft een heel fijne schrijfstijl en elk woord heeft diens plek in de tekst verdient. Een goed en doordacht verhaal met een mooie boodschap. Ik ben benieuwd naar de volgende delen van deze serie en verheug me op het weerzien van Arthur

Reageer op deze recensie

Meer recensies van Booksandlemoncake

Gesponsord

Is Liften naar de hemel van Lex Paleaux jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is De nomade van Anya Niewierra jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is Beladen huis van Christien Brinkgreve jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is Het huis met de palm van Esther Verhoef jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is De verwarde cavia terug op kantoor van Paulien Cornelisse jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is Meneer Putmans ziet het licht van Hendrik Groen jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Verpletterende liefdesroman met spannende plotwendingen, tegen de achtergrond van ruige, bedreigde natuur. Schrijf je nu in voor de Hebban Leesclub.