Meer dan 6,5 miljoen beoordelingen en recensies Organiseer de boeken die je wilt lezen of gelezen hebt Het laatste boekennieuws Word gratis lid
×
Lezersrecensie

Tja, een gemiste kans.

Ja, dit boek leest als een trein en ook het gegeven van de prehistorische grot is zeker iets wat spannende lectuur kan opleveren.
Helaas zitten er te veel ongeloofwaardige dingen in. Een grot die uit de belangstelling blijft als er veel persaandacht voor is geweest? Het eeuwige leven door het drinken van een mix van wilde planten die gemakkelijk te vinden zijn? Een geheime drank die niet ontdekt wordt?
Jammer dat de abdij geen prominente plaats krijgt in het verhaal.
Een vlot verhaal dat wel, maar met mankementen.

Reageer op deze recensie

Meer recensies van CatherineBoury

Gesponsord

Wanneer een bekende influencer wordt ontvoerd is het aan herstellend criminoloog Jackie Laurijssen de taak om haar veilig terug te halen. Schrijf je nu in voor de Hebban Leesclub.