Meer dan 6,7 miljoen beoordelingen en recensies Organiseer de boeken die je wilt lezen of gelezen hebt Het laatste boekennieuws Word gratis lid
×
Lezersrecensie

Mijn favo Emily Henry-boek

Chinouk Thijssen 10 september 2025 Auteur
Harriët vliegt naar de cottage waar ze al jaren komt met haar vriendengroep. Alleen deze keer is het zonder haar verloofde Wyn, aangezien ze al een paar maanden uit elkaar zijn. Hun vrienden zijn daar echter niet van op de hoogte en hebben Wyn toch zover gekregen om te komen, als verrassing voor Harriët. Een verrassing is het zeker, maar niet een waar ze op zit te wachten. Om de vrienden toch een leuke week te gunnen doen de twee alsof ze gewoon nog samen zijn. Dat kan nooit moeilijk zijn, toch?

Na twee Emily Henry-boeken die ik minder vond bleken we met dit verhaal wel een goede match te zijn. Heerlijk verhaal op een mooie locatie, met leuke personages.

Tropes: fake dating, found family en miscommunicatie (die laatste was overigens in dit boek niet storend, vond ik).

Reageer op deze recensie

Meer recensies van Chinouk Thijssen

Gesponsord

Een verborgen verleden, drie generaties vrouwen en een Siciliaans decor vol geheimen: Als bittere sinaasappels is dé Italiaanse succesroman die je niet loslaat.