Lezersrecensie
Prima boek voor tussendoor.
Prima boek voor tussendoor, geen knaller.
Ik vond het gedrag van JJ (de kat) regelmatig nogal ongeloofwaardig... Een kat die zich overal mee naartoe laat slepen zonder protest en gedwee doet wat 'de mensen' van hem verlangen? Yeah right... Niet erg katachtig. Toch heb je er ook in het echt 'rare exemplaren' bij die heel knuffelig en aanhankelijk zijn, dus wie weet.
Dat de reeks 'kattencafé' heet snap ik wel. Dit deel had echter rustig een andere naam kunnen hebben dan 'moord in het kattencafé', aangezien er nog geen sprake is van zo'n etablissemtent... Ik vond die titel ook nogal veel weggeven, zodat er wat elementen die verrassend hadden kunnen zijn, onderuit gehaald werden.
Het cozy crime deel van dit boek vond ik wel leuk. Zodoende heb ik deel 2 van de reeks wel op mijn 'wil ik lezen lijstje' gezet (wanneer die verschijnt).