Meer dan 6,8 miljoen beoordelingen en recensies Organiseer de boeken die je wilt lezen of gelezen hebt Het laatste boekennieuws Word gratis lid
×
Lezersrecensie

Lekkere thriller

Claudia Stinne 22 maart 2025 Auteur
Een echte Helen Fields! Heerlijk om weer bij deze auteur terug te zijn.
Ik was 'erin gegaan' met het idee dat dit een 'stand-alone' was en zo las het verhaal ook eerlijk gezegd, pas nu zie ik bij de beschrijving dat het een Connie Woolwine deel is (nummer 3 zelfs; de schaduwman en de kliniek gingen vooraf aan dit deel, beide staan bij deze op mijn TBR).

Het is (zoals we van Helen gewend zijn) een 'lekker gruwelijk' verhaal. Waarbij je vanuit meerdere personages meekijkt en alles fenomenaal naar elkaar toe komt. Stukje bij beetje leer je meer over de dader en diens beweegredenen, maar leef je vooral mee met de (aanstaande?) slachtoffers.
Ik heb er weer van genoten!

Reageer op deze recensie

Meer recensies van Claudia Stinne

Gesponsord

Is Liften naar de hemel van Lex Paleaux jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is De nomade van Anya Niewierra jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is Beladen huis van Christien Brinkgreve jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is Het huis met de palm van Esther Verhoef jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is De verwarde cavia terug op kantoor van Paulien Cornelisse jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is Meneer Putmans ziet het licht van Hendrik Groen jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Een ontroerende en betoverende roman over familie, herinneringen en hoop, waarin het verleden van Libanon wordt verweven met de zoektocht van twee Canadese zussen naar hun roots. Schrijf je nu in voor de Hebban Leesclub.

Na de mysterieuze dood van haar beroemde moeder ontvangt Mackenzie brieven die duistere geheimen onthullen achter haar moeders succes. Schrijf je nu in voor de Hebban Leesclub.