Lezersrecensie
Een heerlijke biker-romance met een goede dosis spanning
Een biker-romance heb ik in het verleden al eens eerder gelezen, en dat heeft mij altijd al aangesproken. En toen ik deze voorkant voorbij zag komen was ik gelijk heel erg benieuwd naar deze serie. Ik wil dan ook Dutch Venture Publishing bedanken dat ik mee mag doen met de blogtour van deel 1 & 2.
Vanaf de eerste pagina zat ik al helemaal in het verhaal en leefde dan ook echt mee met Dana. Ook wordt het verhaal voor een deel vanuit het perspectief van Roan geschreven, maar de nadruk ligt vooral bij Dana. Door de spanning door het hele verhaal heen, kan ik zeggen dat dit geen standaard romance is, waarbij de nadruk vaak ligt bij sex, lust en liefde. Ik vond dan ook de hoeveelheid seks-scenes en hoe uitgebreid deze werden beschreven meevallen.
Als je meer houdt van een romance waarbij spanning voorop staat, dan is dit mogelijk echt een verhaal voor jou. Ik was dan zelf ook heel blij dat deel 2 ook gelijk beschikbaar is.
Beide delen komen op 23-1-2023 uit.