Meer dan 6,3 miljoen beoordelingen en recensies Organiseer de boeken die je wilt lezen of gelezen hebt Het laatste boekennieuws Word gratis lid
×
Lezersrecensie

Waardige afsluiter

Dana Boesjes 13 januari 2025
Dit deel verteld het verhaal van de laatste vriendin die nog over is, de bekende influencer Stella Alonso. Nadat ze van haar manager te horen heeft gekregen dat haar volgers allange tijd niet meer op lopen moet ze een plan maken om toch op een of andere manier die 1miljoen te krijgen maar hoe? Een idee van haar manager: een relatie krijgen aangezien dit vaak veel mensen trekt en interresant is voor de media als de langst vrijgezelle influenser opeens een geheimzinnige relatie heeft, maar ja hoe vind je deze zo snel en weet je zeker dat hij niet alleen uit is op je geld en bekendheid? Maar dan komt ze op het idee waarom niet gewoon een nep vriendje?

Christian Harper eigenaar van het beste beveiligingsbedrijf van de stad + een enorm luxe appartementen complex, sluw, is levensgevaarlijk en gelooft niet in de liefde maar toch wanneer hij die ene vrouw ontmoet voelt hij een vreemde aantrekkingskracht en weet zeker zij moet de mijne worden. Wanneer zij hem een bijzonder voorstel doet hoeft hij er ook niet lang overna te denken om ja te zeggen maar is dit voor hun beide de juiste beslissing? En kan hij zich in houden niet te ver te gaan in zijn gruwelijke daden door zijn obsessie voor haar en haar de zijne te maken?

Het laatste deel is een waardige afsluiter van de serie, als je denkt dat Reese en Alex meedogenloos en harteloos zijn dan ken je Christian nog niet.... het is daarom dus ook zeker ondanks het misschien soms een beetje (mijn mening dan) moeilijk is om in te blijven de moeite waard om de serie verder te lezen en alle personages écht te leren kennen!

Reageer op deze recensie

Meer recensies van Dana Boesjes