Meer dan 6,8 miljoen beoordelingen en recensies Organiseer de boeken die je wilt lezen of gelezen hebt Het laatste boekennieuws Word gratis lid
×
Lezersrecensie

Erg goed feelgood boek

DorienSigin 26 mei 2020
Ik had al veel positieve dingen gehoord over de boeken van Jill Mansell en dacht me eens te wagen aan één van haar boeken. Dit heb ik me absoluut niet beklaagt. De verschillende verhaallijnen en levens van onder andere Essie, Zillah, Connor en Lucas kruisen elkaar door een aantal ‘toevallige’ gebeurtenissen. Het verhaal is ontzettend voorspelbaar maar leest heel vlot, je raakt makkelijk in het verhaal en is een ideale ontspanning. Ik ga zeker nog meer boeken van Jill lezen. Nadat ik het boek las ben ik stichting ambulance wens eens gaan googelen en vind het geweldig dat je deze stichtingen zowel in België als in Nederland kan terugvinden! Erg fijn dat ik deze top initiatieven heb leren kennen dankzij dit boek.

Reageer op deze recensie

Meer recensies van DorienSigin

Gesponsord

Is Liften naar de hemel van Lex Paleaux jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is De nomade van Anya Niewierra jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is Beladen huis van Christien Brinkgreve jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is Het huis met de palm van Esther Verhoef jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is De verwarde cavia terug op kantoor van Paulien Cornelisse jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is Meneer Putmans ziet het licht van Hendrik Groen jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Een ontroerende en betoverende roman over familie, herinneringen en hoop, waarin het verleden van Libanon wordt verweven met de zoektocht van twee Canadese zussen naar hun roots. Schrijf je nu in voor de Hebban Leesclub.

Na de mysterieuze dood van haar beroemde moeder ontvangt Mackenzie brieven die duistere geheimen onthullen achter haar moeders succes. Schrijf je nu in voor de Hebban Leesclub.