Meer dan 6,4 miljoen beoordelingen en recensies Organiseer de boeken die je wilt lezen of gelezen hebt Het laatste boekennieuws Word gratis lid
×
Lezersrecensie

Papa, ik mis je - Mireille Geus

DorienVL 28 november 2023
Ik was al langer op zoek naar boekjes om in de klas te werken rond familieleden die gestorven zijn. Dit boekje sprak me erg aan. De teksten zijn aandoenlijk en mooi geschreven. Het enige dat ik zelf niet zo goed vond aan het boekje was dat in het begin vooral over een papa werd gepraat die op een kantoor werkte. Wat niet voor ieder kind herkenbaar is. Gelukkig was dit niet bij alle tekstjes zo. De tekstjes waren ook niet allemaal even begrijpbaar denk ik voor kinderen. Maar ook alleen met de eenvoudigste werken of met de sprekende tekeningen werken rond verdriet moet zeker kunnen. Ik heb het boekje dan toch ook aangekocht om mee in een rouwkoffertje te steken om misschien in de toekomst eens te kunnen gebruiken in de klas.

Reageer op deze recensie

Gesponsord

Terwijl Emmy probeert de raadsels op te lossen die door twee verdwenen tienermeisjes zijn achtergelaten, realiseert ze zich dat ze hen nooit écht heeft gekend. Elke tiener heeft geheimen, maar wie zou ervoor willen moorden?

Twee zussen groeien op in de meedogenloos snel veranderende miljoenenstad Singapore met de hoge verwachtingen van hun moeder. Schrijf je nu in voor de Hebban Leesclub.

Een sinister geheim bedreigt de bekendste Amerikaanse presidentsverkiezingen. De erfgenamen van A.C. Porter is de zesde winnaar van de Hebban Thrillerprijs