Meer dan 6,5 miljoen beoordelingen en recensies Organiseer de boeken die je wilt lezen of gelezen hebt Het laatste boekennieuws Word gratis lid
×
Lezersrecensie

Te kort verhaal

dylana 22 juni 2025
Een verhaal dat eigenlijk te kort is. Het verhaal is vlot geschreven met humor en pittige scènes en had wat mij betreft nog wel een aantal hoofdstukken langer mogen zijn. Aardig voorspelbaar, maar wel een echte feelgood.
Korte inhoud:
Wanneer Lotte met haar schoolklas aankomt in Duitsland, ontdekt ze dat ze in plaats van in een gewoon bed, op een veld in tenten moeten slapen. En dat is nog maar het begin, want met elke kampeerdag wordt het vreselijker. Behalve... dat de eigenaar van de locatie, Zach, vreselijk aantrekkelijk is. Én een vreselijke zak.

Reageer op deze recensie

Meer recensies van dylana

Gesponsord

Wanneer een bekende influencer wordt ontvoerd is het aan herstellend criminoloog Jackie Laurijssen de taak om haar veilig terug te halen. Schrijf je nu in voor de Hebban Leesclub.