Meer dan 6,7 miljoen beoordelingen en recensies Organiseer de boeken die je wilt lezen of gelezen hebt Het laatste boekennieuws Word gratis lid
×
Lezersrecensie

Te kort verhaal

dylana 22 juni 2025
Een verhaal dat eigenlijk te kort is. Het verhaal is vlot geschreven met humor en pittige scènes en had wat mij betreft nog wel een aantal hoofdstukken langer mogen zijn. Aardig voorspelbaar, maar wel een echte feelgood.
Korte inhoud:
Wanneer Lotte met haar schoolklas aankomt in Duitsland, ontdekt ze dat ze in plaats van in een gewoon bed, op een veld in tenten moeten slapen. En dat is nog maar het begin, want met elke kampeerdag wordt het vreselijker. Behalve... dat de eigenaar van de locatie, Zach, vreselijk aantrekkelijk is. Én een vreselijke zak.

Reageer op deze recensie

Meer recensies van dylana

Gesponsord

Een verborgen verleden, drie generaties vrouwen en een Siciliaans decor vol geheimen: Als bittere sinaasappels is dé Italiaanse succesroman die je niet loslaat.